بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش: امیدوارم رونالدو مقابل ایران آماده نباشد
شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 14:27
کی روش: امیدوارم رونالدو مقابل ایران آماده نباشد
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و مدعی شد که او نسبت به سال 2010 پیشرفت چشم گیری داشته است.

به گزارش "توپ 90"، کی روش در منچستریونایتد و تیم ملی پرتغال سابقه همکاری با رونالدو را در کارنامه اش دارد و حالا در دیدار دو تیم ایران و پرتغال، به عنوان سرمربی حریف روبروی شاگرد سابقش قرار خواهد گرفت. رونالدو فرم بسیار خوبی در این جام داشته و موفق شده در دو بازی 4 گل به ثمر برساند و حال کی روش به پیشرفت او در طی این سال ها اشاره کرد.

سرمربی ایران گفت:" اگر درست به خاطر داشته باشم، وقتی 24 ساله بودم کارهای احمقانه ای می‌کردم و وقتی 32 ساله شدم، سعی کردم این کارها را متوقف کنم و وقتی 40 ساله بودم، کمتر کار احمقانه ای انجام می‌دادم. امروز که 60 ساله هستم، روزی 50 خطا از من سر می‌زند.

رونالدو اما تغییرات بسیاری کرده، پخته تر شده، آماده تر شده و نسبت به جام جهانی آفریقا جنوبی، بازیکن متفاوتی است. در آفریقای جنوبی متاسفانه خیلی خوب کار نکرد، حتی بازیکن بزرگی مثل او هم روز خوب و بد دارد. برای پرتغال خیلی خوب است که او امروز با این آمادگی در جام ظاهر شده است. در زندگی هر چیزی یک استثنائاتی دارد و امیدوارم این استثنا در مورد رونالدو، بازی ایران باشد."