بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیدجلال- علیپور؛انگیزه‌های متفاوت برای لیگ هجدهم
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 20:37
سیدجلال- علیپور؛انگیزه‌های متفاوت برای لیگ هجدهم
تمرینات پرسپولیس این روزها در تهران دنبال می شود و بازیکنان این تیم با جدیت خاصی زیر نظر برانکو خود را برای فصل آینده آماده می کنند.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که همه نگاه ها متوجه روسیه و حضور تیم ملی در رقابت های جام جهانی است بسیاری از تیم ها برنامه آماده سازی خود را برای حضور در لیگ هجدهم آغاز کرده اند. پرسپولیس و برانکو نیز بعد از کسب یک نایب قهرمانی و دو قهرمانی حالا خود را برای هت تریک در فتح جام و البته دیدار حساس با الدحیل آماده می کنند.


سیدجلال حسینی مدافع باتجربه سرخپوشان که ناباورانه از تیم ملی خط خورده و جام جهانی را از دست داد، این روزها با جدیت خاصی در تمرینات تیمش حاضر است. او که در این مدت هیچ صحبتی علیه کی روش نکرده تمام توان خود را روی پرسپولیس متمرکز کرده تا بتواند عصای دست برانکو در دیدار سرنوشت ساز مقابل الدحیل باشد. پرفسور هم که به ارزش های این مهره کارآمد واقف است برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حساب ویژه ای باز کرده است.


علی علیپور نیز که به همراه پرسپولیس در لیگ هفدهم عنوان آقای گلی را کسب کرد هرگز نتوانست نظر کی روش را به خود جلب کند و با توجه به ترافیک مهاجم در خط حمله تیم ملی هرگز به روسیه نرسید. او هم با انگیزه های زیادی در تمرینات سرخپوشان حضور یافته و بهتر از هرکسی می داند گلزنی اش مقابل الدحیل چه کمک بزرگی به رسیدن پرسپولیس به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا خواهد کرد. با توجه به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس علیپور به همراه منشا مهاجمان سرخپوشان در لیگ هجدهم خواهد بود و این شانس را دارد تا در کسب عنوان آقای گلی دبل کند.