بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلخ و شیرین های نیمار مقابل کاستاریکا (عکس)
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 20:36
تلخ و شیرین های نیمار مقابل کاستاریکا (عکس)
برزیل در روزی که بازی اش برابر کاستاریکا گره خورده بود توسط نیمار صاحب یک ضربه پنالتی شد اما داور بعد از دیدن تصاویر ویدئویی پنالتی را برگرداند تا برزیل برای رسیدن به گل تا دقایق آخر بازی صبر کند.

به گزارش" توپ 90" نیمار ستاره تیم ملی برزیل و یکی از ستاره های مطرحی که خیلی ها امیدوار به درخشش او در این جام بودند در بازی برابر کاستاریکا نمایش فوق العاده ای نداشت اما روی یک صحنه برزیل را صاحب یک ضربه پنالتی کرد هرچند داور این پنالتی را بعد از دیدن تصاویر ویدئویی لغو کرد.


نیمار در صحنه پنالتی در گوشه سمت چپ محوطه جریمه کاستاریکا صاحب توپ شد و با یک بدن در عرض حرکت کرد اما برخورد دست بازیکن کاستاریکا با او باعث به هم خوردن تعادلش شد. داور این صحنه را ابتدا پنالتی گرفت اما با دیدن تصاویر ویدئویی تصمیمش را عوض کرده و پنالتی را لغو کرد تا نیمار و همبازیانش برای رسیدن به گل زمان بیشتری را منتظر بمانند.


نیمار اما در این بازی هم مثل بازی با سوئیس نمایشی در حد انتظارها نداشت و  همین موضوع باعث شده تا انتقادهای زیادی از او در رسانه های برزیلی و اروپایی شود. قبل از آغاز رقابت های جام جهانی بسیاری از کارشناسان براین عقیده بودند که نیمار ستاره این جام خواهد بود و می تواند برزیل را بعد از شانزده سال به مقام قهرمانی برساند اما دوبازی اول سلسائو در مرحله گروهی با درخشش او همراه نبود.


نیمار اما در بازی با کاستاریکا با وجود آنکه نمایشی درخشان نداشت اما یک پنالتی مردود گرفت و یک گل هم زد. او با هدف کسب جام جهانی و جبران ناکامی های برزیل در جام جهانی 2014 به این مسابقات آمده است و برد برزیل برابر کاستاریکا باعث شد تا علاوه بر به دست آوردن شانس صعود نیمار نیز شانس رسیدن به فرم ایده آلش را خواهد داشت. شماره 10 برزیل در بازی برابر کاستاریکا یکی از کمترین نمرات را در میان برزیلی ها گرفت و این اتفاق در حالی افتاد که کوتینیو دیگر مهاجم برزیل و بازیکنی که برای جانشینی نیمار به بارسلونا آمد بازی درخشانی داشت.