بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملی پوشان در اینستاگرام به استقبال پرتغال رفتند
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 17:06
ملی پوشان در اینستاگرام به استقبال پرتغال رفتند
بازیکنان تیم ملی با انتشار پست های اینستاگرامی به استقبال سومین بازی خود در جام جهانی مقابل پرتغال رفتند.

به گزارش “توپ 90”، تیم ملی تاکنون در دو بازی سزوارانه در جام جهانی 2018 روسیه به مصاف مراکش و اسپانیا رفته و با کسب سه امتیاز از این دو بازی عملکرد قابل قبولی داشته است. برخی بازیکنان تیم ملی با انتشار پست های اینستاگرامی به استقبال سومین بازی خود در جام جهانی مقابل پرتغال رفتند.


کریم انصاری فرد در صفحه خود نوشت: برای سربلندی تیم ملی و نام ایران عزیزمان جنگیدیم. تمام وجودمان را گذاشتیم اما تمام دنیا دیدند که شانس با تیم ملی ایران یاری نکرد. پای عهدی که قبل از جام جهانی با شما بستیم ایستاده‌ایم. برای شادی جامعه، باز هم با فداکاری، اتحاد و از خودگذشتگی به میدان خواهیم رفت. حمایت شما هموطنان عزیزمان، انرژی و انگیزه ما را افزایش می‌دهد. ملی‌پوشان به دعاها و فریادهای شما تکیه کرده‌اند. پا به پای هم پیش می‌رویم. تیم ملی را تنها نگذارید.


رامین رضائیان هم با انتشار عکسی از بازی ایران و اسپانیا نوشت: همیشه میگم بازم میگم که مرور زمان ثابت کننده همه چیز است... من فرزند ایران هستم و افتخار می کنم و یاد گرفتم به شکست فکر نکنم و همیشه به جلو نگاه کنم پس با تمام وجود میریم واسه افتخار افرینی برای شما مردم عزیز ایران که لایق بهترینا هستید... خیلی دوستون دارم...