بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خشمگین ترین مسی دیده شده در زمین (عکس)
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 15:14
خشمگین ترین مسی دیده شده در زمین (عکس)
هواداران فوتبال شب گذشته و با دیدن آنچه مسی در زمین مسابقه انجام داد، شوکه شده بودند.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته تیم ملی آژانتین با نتیجه عجیب 3 بر صفر مغلوب تیم منسجم کرواسی شد تا پس از سال 2002 که شاگردان بیلسا از صعود به مرحله حذفی بازمانده بودند، بار دیگر پس از 16 سال این خطر آلبی سلسلته را تهدید کند.


در شرایطی که بسیاری مسی را بهترین بازیکن دنیا می دانند، این بازیکن شب گذشته نتوانست تاثیری در بازی داشته باشد.


شب گذشته هواداران آرژانتینی به صفحه شخصی لیونل مسی رفتند و در مورد دو موضوع کامنت های فراوانی منتشر شد؛ اول اینکه بفهمند چرا ستاره فوتبال دنیا اینقدر در زمین مسابقه عصبانی به نظر می رسید و دوم اینکه چرایی گم بودن او را در زمین پیدا کنند.


شب گذشته درگیری ای نیز میان مسی و استرینیچ بازیکن تیم کرواسی رخ داد که بسیار جالب توجه بود؛ اگرچه در صحنه ای که به وجود آمد، بازیکن کروات در صدد معذرت خواهی از مسی برآمد اما شماره 10 آرژانتین که بسیار خشمگین به نظر می رسید و انتظارت زیادی را روی شانه های خود احساس می کند، به درگیری ادامه داد.


مسی به عنوان بازیکنی شناخته می شود که همیشه آرام است و شخصیت او با دایو و انجام حرکات نمایشی در تضاد است؛ درست نقطه مقابل کاراکتری که از او در مقابل کرواسی دیدیم. درنهایت درگیری ایجاد شده بدون اظهار پشیمانی خاتمه یافت تا این موضوع میان هواداران تقویت شود که آنها هیچ گاه مسی را به این اندازه خشمگین و عصبانی ندیده بودند.


طبق ادعای میرور مسی و برخی بازیکنان باتجربه آرژانتین نظیر آگوئرو، دی ماریا، مارکوس روخو، ماسکرانو و البته هیگوآین پس از جام جهانی قصد خداحافظی از تیم ملی را دارند و با توجه به اخبار منتشر شده هیچ بعید نیست که سمپائولی هم در آخرین دیدار آرژانتین برابر نیجریه روی نیمکت تیم حضور نداشته باشد.
سوالات زیادی پیرامون تیم ملی آرژانتین و آینده مسی وجود دارد ولی باید چند روز دیگر منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی در انتظار این تیم در آخرین دیدار خواهد بود؛ بی شک پس از شکست تحقیر آمیز برابر کرواسی تنها امید هواداران آرژانتین این است که امروز یا نیجریه برنده دیدار با ایسلند باشد یا دیدار دو تیم با تساوی خاتمه یابد تا یاران مسی در بازی آخر سرنوشت را در دستان خودشان داشته باشند.