بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی عمدا بد بازی می کند تا سامپائولی اخراج شود
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 15:14
مسی عمدا بد بازی می کند تا سامپائولی اخراج شود
بازی ضعیف مسی برابر کرواسی انتقادات زیادی را در آرژانتین موجب شده است.

به گزارش "توپ 90"، آرژانتین شب گذشته با سه گل به کرواسی باخت تا اکنون در خطر حذف از جام جهانی قرار داشته باشد. اگر ایسلند امشب نیجریه را مغلوب کند، این احتمال بیشتر نیز خواهد شد.

کاروسو لومباردی، مربی آرژانتینی پس از پایان بازی با کرواسی به مارکا گفت:« مسی تاکنون باعث اخراج هفت مربی شده است و حالا اخراج سامپائولی را می خواهد. برای مسی هیچ چیز مهم نیست. او اینطور بد بازی می کند تا سامپائولی را نیز آتش بزند.

او باید در زمین بیشتر بدود و بیشتر برای تیم فداکاری کند. مسی یک بازیکن است نه یک مربی. اگر می خواهد مربی باشد، برود دوره اش را ببیند. او همشه دوست دارد دوستانش در تیم ملی باشند نه بازیکنان شایسته. این حس را دارم که مسی عامدانه بد بازی می کند. اگر مسی به نزد رئیس فدراسیون برود و بگوید که سامپائولی را نمی خواهد، بازی بعدی بوروچاگا سرمربی تیم مقابل آرژانتین خواهد شد.»

ماریو کمپس، آقای گل جام جهانی 1978 نیز در مورد بازی دشب گفت:« تصور این شکست را داشتم. این همان تیمی است که به زحمت توانست سهمیه جام جهانی بگیرد. با همان بازیکنان و همان کادر فنی. تیمی بی روح و بدون برنامه.

مسی بهترین بازیکن دنیاست ولی شاید نیاز به استراحت داشته باشد. او در طول فصل همه چیزش را برای بارسا می دهد و به نظر می رسد وقتی به تیم ملی می رسد، دیگر توانی برایش نمانده است. از این بابت متاسفم. اگر آرژانتین نتواند به دور بعد صعود کند، شاید مسی باید فکری به حال آینده فوتبال ملی خود کند.»