بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پارس جنوبی جم 3 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شجاعی: الان همه روی ایران حساب باز می‌کنند
جمعه, 01 تیر 1397 ساعت 15:14
شجاعی: الان همه روی ایران حساب باز می‌کنند
مسعود شجاعی معتقد است عملکرد ایران مقابل اسپانیا و مراکش سبب شده تا دنیا روی ایران حساب ویژه ای باز کند.

به گزارش "توپ 90"، مسعود شجاعی سومین دوره حضورش در جام جهانی را تجربه می کند و از این حیث باتجربه ترین بازیکن ایرانی به شمار می رود. او درخصوص موضوعات مختلف با میزان مصاحبه ای انجام داده است. شجاعی درباره بازی با اسپانیا گفت: بازی بسیار خوب و سختی بود اما اکنون همه دنیا مثل سال 2014 روی ما حساب باز می‌کنند. تا قبل از این بازی و در روز قرعه‌کشی هیچ تیمی روی ما حساب باز نمی‌کرد اما تا قبل از این دیدار ما صدرنشین بودیم و همه دنیا به ما احترام می‌گذارند.

کاپیتان تیم ایران ادامه داد: ما ترکیبی از نفرات جوان و با انگیزه و با تجربه داریم که همه تشنه موفقیت هستند و این کمک می‌کند که تیمی شاداب داشته و خوب بازی کنیم و برابر اسپانیا نیز خوب بودیم و با سازماندهی خوب توانستیم اسپانیا را اسیر تاکتیک خود کنیم. شاید اگر کمی خوش شانس بودیم می‌توانستیم بازی را ببریم و حتی یک امتیاز کسب کنیم.

شجاعی در ارتباط با بازیکنان بزرگ اسپانیا و عصبی شدن آنها مقابل ایران، گفت: آنها فوتبالیست‌های خوبی هستند و از دنیایی دیگر نیامده‌اند. اگر ما خوب و سخت تمرین کنیم و شناخت خوبی از حریفان بدست آوریم می‌توانیم مقابل آنها مقاومت کنیم. ما از اسپانیا شناخت خوبی داشتیم و توانستیم مقاومت کنیم. آنها خوب بازی می‌کردند و دقایق زیادی توپ را در اختیار داشتند و گلی که خوردیم روی اتفاق و تصادف بود. ما روی ضد حملات دارای برنامه بوده و قصد داشتیم گل بزنیم اما این اتفاق رخ نداد.

شجاعی به تقابل با رونالدو اشاره کرد و اظهار داشت: فوتبال 11 نفره است و رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و به او احترام می‌گذاریم. اما فکر می‌کنم که بازی شرایط بازی با پرتغال با اسپانیا تفاوتی ندارد. ما می‌دویم و سخت‌کوش هستیم و فکر می‌کنم با همدلی و انرژی همه می‌توانیم بهترین نمایش را ارائه داده و موفق باشیم.

ستاره تیم آاک آتن در پایان به سوال خبرنگار خارجی در خصوص حضور بانوان نیز نکته ای را عنوان کرد و یادآور شد: اتفاق خوبی است که کل ایران پشت تیم ملی است ولی هر آدمی باید بداند که هر حرفی نزند. من موج سوار نیستم اما خبرنگار خارجی اگر سوالی پیش از دیدار با مراکش و در شرایط حساس می‌پرسد، دنبال ایجاد حاشیه است. من حداقل تجربه خودم را دارم و اسیر این حواشی نشدم.