بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلبا: ایران می تواند پرتغال را شکست دهد
پنجشنبه, 31 خرداد 1397 ساعت 23:33
آلبا: ایران می تواند پرتغال را شکست دهد
جوردی آلبا، ستاره بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به موفقیت ایران برابر پرتغال باور دارد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی کشورمان شب گذشته با یک گل اتفاقی به اسپانیا باخت و حتی می توانست با یک امتیاز از زمین خارج شود ولی گل عزت اللهی افساید اعلام شد.

 

 

 

جوردی آلبا در مورد بازی شب گدشته به خبرنگاران گفت:« ایران بازی خودش را می کرد و عقب زمین را کاملا بسته بود.آنها هر توپی نصیبشان می شد را رو به جلو ارسال می کردند ولی در نهایت پیروز شدیم و الان حس خوبی داریم. بازی برابر ایران بسیار دشوار بود و فضاهای خالی اندکی نصیب مان می شد. اصولا بازی مقابل تیم های دفاعی آسان نیست. خوشبختانه روی یک اتفاق و با خوش شانسی به گل رسیدیم. 

جام جهانی همین است و هرحریفی ممکن است بر شما پیروز شود. دیروز ایران هم می توانست ما را تنبیه کند. فکر می کنم هنوز برای انتقاد از ما زود است. از منتقدان می خواهم که بیشتر صبوری کنند.»

انتقادات کارواخال به وقت تلف کردن های ایران:« در نیمه اول، وقت بیش از اندازه تلف شد اما هر تیم به سبک خودش بازی می کند و از ابزارهایی که دارد به ضرر حریف استفاده می برد. ایران کار را برای ما بسیار سخت و پیچیده کرد. معتقدم باید به همه تیم های ملی و سبک بازی شان احترام گذاشت؛ چه خوش مان بیاید چه خیر. هر تیم آنطور که دوست دارد، بازی می کند.»

پرتغال-ایران:« مطمئنم که پرتغال شب سختی برابر ایران خواهد داشت و حتی ممکن است شکست بخورد. ایران تیم بزرگی است و به خصوص در زمینه دفاعی عالی کار می کند. ما از پیروزی بر این تیم بسیار خوشحالیم.»