بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیونل مسی در مظان اتهام؛ کرواسی آخرین فرصت
پنجشنبه, 31 خرداد 1397 ساعت 18:50
لیونل مسی در مظان اتهام؛ کرواسی آخرین فرصت
فشارها روی لیونل مسی در حال افزایش است و این بازیکن امیدوار است امشب برابر کرواسی نمایش درخشانی داشته باشد.


به گزارش "توپ 90"، تیم ملی آرژانتین در اولین دیدار خود در شرایطی که کمتر کسی انتظارش را داشت برابر ایسلند به تساوی 1-1 رضایت داد و این اتفاق در حالی رخ داد که لیونل مسی، کاپیتان شماره 10 آلبی سلسته در نیمه دوم یک پنالتی سرنوشت ساز را از دست داد.

اما در این میان رونالدو عملکرد فوق العاده ای در ترکیب تیم ملی پرتغال داشته و همین موضوع باعث افزایش فشار روی لیونل مسی شده و اگر او امشب هم برابر کرواسی نمایش خوبی نداشته باشد، انتقادات از سوی هواداران تیم ملی آرژانتین شدت خواهد گرفت.

خورخه سامپائولی در کنفرانس مطبوعاتی دیروز خود به شدت از لیونل مسی دفاع کرده و او را بهترین بازیکن جهان خواند. همچنین مادر مسی نیز در مصاحبه ای از اشک های فرزندش به خاطر ناکامی های متوالی در عرصه ملی سخن گفت تا مشخص شود فوق ستاره آرژانتینی چقدر به خاطر نتایج تیمش تحت فشار است.

مارادونا، اسطوره آلبی سلسته نیز در مصاحبه ای مدعی شد او هم بارها پنالتی از دست داده اما همچنان مارادوناست، اما لیونل مسی به خوبی می داند برای زنده نگه داشتن شانس دریافت جایزه توپ طلا و البته رویاهای آرژانتین در جام جهانی، باید برابر کرواسی نمایش درخشانی ارائه دهد.