بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پژمان منتظری در لیست انتظار کی‌روش(عکس)
چهارشنبه, 30 خرداد 1397 ساعت 12:49
پژمان منتظری در لیست انتظار کی‌روش(عکس)
باتجربه ترین مدافع تیم ملی امیدوار است برخلاف بازی با مراکش مقابل اسپانیا بتواند به میدان برود.

به گزارش "توپ 90"، وقتی امید ابراهیمی مصدوم شد و پزشکان اعلام نکردند نمی تواند به بازی مقابل مراکش ادامه دهد؛ همه در ابتدا تصویر پژمان منتظری را روی نمایشگرهای تلویزیونی خود دیدند که آماده حضور در زمین می شد. با این حال در آستانه ورود پژمان به بازی تصمیم کی روش تغییر کرد و مجید حسینی آماده جانشینی امید ابراهیمی شد. در این لحظه پژمان هم با توجه به تجربه بالای خود اصلا ناراحتی از خود نشان نداد و سعی کرد به حسینی برای حضور در زمین روحیه بدهد.


حالا با توجه به مصدومیت روزبه چشمی بار دیگر احتمالا یکی از این ۲ مدافع که یک فصل را در استقلال کنار هم سپری کردند، کنار مرتضی پورعلی گنجی به میدان خواهد رفت. پژمان که کی روش روی تجربه او برای آرام نگه داشتن فضای تیم حساب باز کرده، شاید به خاطر سن بالاتری که دارد، از شانس کمتری برای قرار گرفتن در ترکیب فیکس برخوردار باشد.


با این حال این مدافع ۳۴ ساله که دومین جام جهانی خود را تجربه می کند، احتمال دارد با توجه به اتفاقاتی که در بازی رخ می دهد، در نیمه دوم به میدان برود. البته برخی از کارشناسان در بازی اول احتمال حضور پژمان منتظری در سمت راست دفاعی تیم ملی را می دادند که کی روش به رضاییان اعتماد کرد و بعید است در این مسابقه هم تغییری در آن جناح به وجود بیاید.


در هر صورت چه بیرون از زمین و چه داخل پژمان منتظری در کنار مسعود شجاعی می تواند به عنوان یک بازیکن باتجربه حسابی به کمک تیم ملی بیاید.

عکس: امیرحسین خیرخواه