بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زانتی: کاش ایکاردی در جام جهانی حضور داشت
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 18:34
زانتی: کاش ایکاردی در جام جهانی حضور داشت
کاپیتان اسبق تیم ملی آرژانتین معتقد است مائورو ایکاری می‌توانست کمک بزرگی به این تیم در جام جهانی بکند و نبردنش اشتباه بزرگی محسوب می‌شود.

به گزارش "توپ 90" خاویر زانتی، کاپیتان سابق اینتر میلان و تیم ملی آرژانتین معتقد است بزرگترین اشتباه سمپائولی دعوت نکرد ایکاردی به تیم ملی آرژانتین برای مسابقات جام جهانی 2018 محسوب می‌شود. ایکاردی در این فصل از رقابت‌های سری آ، 29 گل برای اینتر به ثمر رساند و رکوردی جالب توجه از خود به جا گذاشت اما در لیست 23 نفره آرژانتین برای حضور در روسیه قرار نگرفت.


مانوئل لاتزینی، هافبک 25 ساله تیم وستهام انگلیس قبل از شروع جام جهانی با مصدومیت رو به رو شد و در تصمیم عجیبی انزو پرز جای این بازیکن را گرفت.


ایکاردی علی‌رغم سطح خوبی که از خود در مسابقات باشگاهی ارائه داده ، با پیراهن تیم ملی آرژانتین تنها 4 گل  به ثمر رسانده که این آمار خوبی به حساب نمی‌آید. زانتی در این خصوص گفت:


ایکاردی کار خود را با شایستگی انجام داده و من دوست داشتم این بازیکن همراه با آرژانتین در روسیه باشد. اما این بازیکن بسیار جوان است و آینده خوبی پیش رو خود می‌بیند و فرصت حضور در ترکیب تیم را دارد.


کاپیتان سابق آرژانتین در خصوص اولین مسابقه این تیم برابر ایسلند و کسب نتیجه تساوی برابر آن‌ها، تصریح کرد: ما باید به تیم ملی وقت بدهیم. آن‌ها مربی خود را عوض کرده‌اند و برای به دست آوردن هماهنگی به وقت احتیاج دارند. در هر صورت ما بازیکنان بزرگی داریم و باید در مسابقات مرحله گروهی متفاوت حاضر شویم.