بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شجاعی: مسائل شخصی‌مان را در خانه حل می‌کنیم
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 18:34
شجاعی: مسائل شخصی‌مان را در خانه حل می‌کنیم
کاپیتان تیم ملی ایران نیز به همراه کی روش در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار برابر اسپانیا حضور یافت و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، مسعود شجاعی در نشست مطبوعاتی و در برابر خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که به عنوان بازیکن اینجا هستم و فکر می کنم آرزوی هر بازیکنی است که جام جهانی را تجربه کند. این اتفاق برای هر بازیکنی نمی افتد و ممکن است یک بازیکن خیلی خیلی خوب هم نتواند در عمر ورزشی خود راهی جام جهانی شود و همان طور که می دانید این جا شرایط فرق می کند.


او ادامه داد: هر چقدر که تجربه هم داشته باشید این بازی ها با دیدارهای باشگاهی فرق می کند. این اتفاق بزرگی است که برای هر بازیکنی نمی افتد. بازیکنان بزرگ با اسم و رسم و بازی های ملی فراوان نیز ممکن است به جام جهانی نرسند. بهرحال این جا کار سختی داریم و باید از پس وظایف خود بر بیاییم.


شجاعی درباره روزبه چشمی و خروج او از جمع بازیکنان تیم ملی گفت: روزبه بازی خوبی کرد. او نشان داد با توجه به فشاری که روی او نشان داد چه کیفیتی دارد. البته ما بازیکنان خوبی داریم که می توانند در این پست بازی کنند و به تیم ملی دعوت شدند. ما یک تیم نیستیم، یک خانواده و یک ملت هستیم و این از فرهنگ ما می آید.


کاپیتان تیم ملی در این باره ادامه داد: قبلا هم نشان دادیم در شرایط سخت توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم. این اتفاق که برای روزبه به وجود آمد به ما کمک می کند بیشتر از همیشه متحد باشیم. روزبه به عنوان دوست و برادر ما در زمین نیست و ما با بازی خوبمان می توانیم به او نشان دهیم چقدر به فکر او هستیم.


شجاعی در پاسخ به سوالی که درباره حضور دختران ایرانی در ورزشگاه ها پرسیده شد گفت: این که می گویم ما یک تیم نیستیم بلکه یک ملت هستیم حرف و شعار نیست و در عمل این را ثابت کردیم. فکر می کنم اگر امروز بخواهیم درباره این مسئله صحبت کنیم بی احترامی به حریف و بی احترامی به کسانی که اینجا هستند می شود. ترجیح می دهم این را در خانواده خود حل کنیم و اگر فرصتی بود درباره آن صحبت می کنیم.

عکس ها از امیرحسین خیرخواه