بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش به رونالدو
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 18:34
کی روش به رونالدو
کارلوس کی روش چند روز دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی ایران برابر تیم کشورش پرتغال و رونالدو قرار خواهد گرفت.

به گزارش "توپ 90"، سومین بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2018 برابر یکدیگر خواهد بود و این در حالی است که ایران به واسطه پیروزی بر مراکش تا روز پایانی شانس صعود خواهد داشت.

این بازی برخورد دوباره کی روش با رونالدو نیز خواهد بود. این دو زمانی در اسپورتینگ، منچستریونایتد و نیز تیم ملی پرتغال با یکدیگر کار می کردند.

کی روش در مصاحبه با ال پائیس، بار دیگر با سوالی تکراری در مورد مقایسه مسی و رونالدو روبرو شد. او برای مقایسه مسی و رونالدو، یک گروه ارکستر و نوازنده هایش را تشبیه می کند.

کی روش در پاسخ به این سوال گفت:« رونالدو و مسی شباهت های زیادی به یکدیگر دارند و البته هر کدام از جهاتی یکسری برتری های خفیفی نیز نسبت به یکدیگر دارند.

رونالدو در یک گروه ارکستر سمفونی، مثل نوازنده ای می ماند که می گوید نه پیانیست لازم است، نه ویولن زن و نه هیچ کس. خودم همه را می توانم بزنم ولی مسی نوازنده ای است که هم ماهرانه می نوازد و هم استادانه دیگر نوازنده ها را هدایت می کند تا بهترین کار خودشان را انجام دهند. مسی بهترین نفر برای استفاده از تمام ابزارهاست.»

سرمربی تیم ملی ایران همچنین در مورد روزهای حضورش در یونایتد و کار با رونالدو می گوید:« روزی رونالدو را به دفتر کارم دعوت کردم و به وی گفتم که ما سال ها پیش در اسپورتینگ لیسبون با هم کار کرده ایم و تو را به خوبی می شناسم. اگر می خواهی بهترین بازیکن دنیا شوی، باید امروز به یک توافق برسیم.

اگر می خواهی در مسیر بهترین دنیا شدن قرار بگیری، من هم به تو کمک خواهم کرد و با تو خواهم بود. برای رسیدن به موفقیت باید بهایی بپردازی و آن هم سخت تمرین کردن است. به خانه برو، فکر کن و فردا با هم حرف خواهیم زد. سپس یک روز کاری جدید را شروع خواهیم کرد.

اگر توپ طلا را می خواهی، باید به هر چیزی که می گویم گوش کنی. تو بازیکن خوبی هستی ولی بهترین بازیکن دنیا شدن چیز دیگری است.»