بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اوزیل باید بعد از جام جهانی از آلمان خداحافظی کند
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 18:34
اوزیل باید بعد از جام جهانی از آلمان خداحافظی کند
لوتار ماتئوس معتقد است اوزیل در دو سال اخیر به دور از انتظار ظاهر شده بعد از جام جهانی باید از ترکیب تیم ملی آلمان خارج شود.

به گزارش "توپ 90" تیم ملی آلمان اولین بازی خود در جام جهانی 2018 را برابر مکزیک انجام داد و در نهایت با نتیجه عجیب 1-0 برابر حریف سرسخت خود شکست خورد. استفان افنبرگ بعد از بازی در اظهار نظری جالب اعلام کرد رویس باید در بازی مقابل سوئد جای اوزیل را در ترکیب مانشافت بگیرد. ماتئوس هم در اظهار نظر جالبی گفته است این بازیکن باید بعد از اتمام جام جهانی از تیم ملی کنار برود.


وی در ادامه گفته است: من اغلب احساس می‌کنم او در آلمان راحت نبوده و قلب و احساسش همراه با تیم ملی نیست و اشتیاقی ندارد. به نظر می‌رسد خروج او از تیم ملی بعد از جام جهانی غیر ممکن نباشد. در یک یا دو سال اخیر خیلی ضعیف حاضر شده و در سطح ایده‌آل خود قرار نداشته است.


ماتئوس در مقاله‌ای که به اسکای اسپورت داده بود از اوزیل انتقاد زیادی نمود و بیان کرد:


من به نگرش این بازیکن نسبت به تیم ملی آلمان و طرفدارنش توجه نمی‌کنم. اما نمی‌توان فهمید چرا اوزیل همراه با باقی بازیکنان سرود ملی کشور را نمی‌خواند. او قبلا این اشتباه را انجام داده است و باید بداند این حرکت نماد زیبایی ندارد. من فکر می‌کنم او به جای اینکه بخشی از تیم باشد در جهان خودش حضور دارد.


وی در ادامه تصریح کرد: تیم ملی آلمان در بازی مقابل مکزیک هیچ پرس و فشاری بر روی تیم ملی مکزیک انجام نمی‌داد و به نظرم فاصله میان خط دفاع و هافبک زیاد بود که این بزرگترین نقطه ضعف آلمانی‌ها محسوب می‌شود. به اعتقادم سامی خدیرا، توماس مولر و اوزیل به خوبی وظایف خود را در بازی مقابل مکزیک انجام ندادند.