بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تراکتوری‌ها در سپاهان به هم رسیدند (عکس)
سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 15:12
تراکتوری‌ها در سپاهان به هم رسیدند (عکس)
چهار بازیکن تاثیرگذار سال های گذشته تراکتورسازی تبریز، لیگ هجدهم را با پیراهن طلایی سپاهان تجربه خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، فصل گذشته یکی از خریدهای مهم مدیران سپاهان برای ترمیم پست دفاع چپ بود و به همین منظور سعید آقایی پس از پایان خدمت به سپاهان کوچ کرد تا پیراهن طلایی سپاهان را برتن کند، اما با حضور امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی سپاهان شرایط برای حضور سه تراکتوری دیگر نیز فراهم شد که دو تای آنها از باسابقه های تیم تبریزی به شمار می روند.


خالد شفیعی، محمد ایران پوریان و البته مهدی کیانی سه بازیکنی به شمار می روند که در لیگ هجدهم با پیراهن سپاهان به میدان خواهند رفت.


خالد شفیعی که فصل گذشته را در دو تیم اف سئول کره جنوبی و ذوب آهن اصفهان سپری کرد،طی سه فصل  68 بار با پیراهن تراکتورسازی به میدان رفته و سه گل نیز برای این تیم به ثمر رسانده است، اما دو بازیکن دیگر  به مراتب تجربه ای بیشتر از شفیعی در تبریز دارند.


محمد ایرانپوریان پس از اینکه با تیم فجرشهیدسپاسی و شهرداری تبریز برای خود نامی دست و پا کرد به تراکتورسازی پیوست و در این تیم طی 6 سال 132 بار به میدان رفت و 22 بار هم گلزنی کرد.


دیگر بازیکن تراکتورسازی که کاپیتان این تیم هم به شمار می رفت، 11 سال در تبریز با پیراهن سرخ تراکتورسازی به میدان رفت و طی این مدت با وجود حضور در پست هافبک تدافعی 11 بار هم گل زده است.


با حضور امیرقلعه نویی شرایط برای حضور سه بازیکن سابق تراکتورسازی هم فراهم شد، اما نکته ای که وجود داشت، اینکه دو بازیکن با تجربه قرمزپوشان تبریزی به انتهای راه خود با این تیم رسیده بودند و تمایلی برای ادامه فوتبال در تراکتورسازی نداشتند.


به هر ترتیب این چهار بازیکن که دو سال پیش با پیراهن سرخ به میدان می رفتند، در لیگ هجدهم با پیراهن طلایی تیم سپاهان به میدان می روند که اتفاقا همواره رابطه خوبی نیز میان این دو باشگاه و هوادارانشان برخوردار بوده است.


در تمرین سپاهان نیز این چهار بازیکن مورد توجه عکاسان قرار داشتند و به نظر می رسد با حضور این بازیکنان که به خوبی از روحیات و ویژگی های فنی و اخلاقی یکدیگر شناخت دارند، کار ایجاد هماهنگی برای امیرقلعه نویی نیز ساده تر خواهد شد.


عکس از نیما علیاری