بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرژانتین 1 - پاراگوئه 1 (کوپا آمریکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جانشین چشمی در ترکیب تیم‌ ملی کیست؟
دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 21:21
جانشین چشمی در ترکیب تیم‌ ملی کیست؟
با مصدومیت روزبه‌ چشمی مشخص نیست کارلوس کی‌روش کدام بازیکن را در پست دفاع وسط قرار می‌دهد.

به گزارش توپ 90، مصدومیت روزبه چشمی در تمرین امروز تیم ملی شوک بدی به هواداران فوتبال ایران داد‌. در این شرایط چشمی که در بازی با مراکش عملکرد نسبتا خوبی داشت و کی‌روش نیز به او اعتقاد خاصی دارد، حالا جای خالی‌اش در بازی با اسپانیا و پرتغال به چشم خواهد آمد. از این رو کارلوس کی‌روش نهایت تلاشش را برای پر کردن جای چشمی انجام خواهد داد و گزینه‌های موجود را آماده خواهد کرد.

در شرایط عادی کی‌روش برای جانشینی چشمی دوگزینه به نام‌های پژمان منتظری و مجید حسینی دارد و احتمالا یکی از این دو بازیکن در کنار مرتضی پورعلی گنجی در دفاع وسط قرار خواهند گرفت. در بازی با مراکش وقتی ابراهیمی مصدوم شد و کی‌روش خواست چشمی را به پست هافبک تدافعی بفرستد، مجید حسینی به زمین رفت و جای او را پر کرد اما مشخص نیست در مصاف با اسپانیا که بازی دشوارتری است هم این اتفاق رخ بدهد.

این احتمال هم وجود دارد کی‌روش با توجه به تغییر تاکتیک تیمش مقابل اسپانیا جابه‌جایی های دیگری نیز انجام دهد و بازیکنان دیگری را هم به زمین بفرستد و هیچ بعید نیست که منتظری و حسینی برای استحکام بیشتر خط دفاع به طور همزمان در کنار پورعلی گنجی در ترکیب قرار بگیرند و بازیکن دیگری از ترکیب بیرون برود.