بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شیری: برانکو گفت همین الان تمرین کن گفتم چشم!
دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 17:21
شیری: برانکو گفت همین الان تمرین کن گفتم چشم!
مدافع تازه پرسپولیسی شده فوتبال ایران در رابطه با حضور خود در تمرین و شرایط سرخ پوشان به صحبت پرداخت. او می گوید برای تمرین نیامده بودم اما جو فوق العاده تیم من را به تمرین کردن ترغیب کرد.

به گزارش "توپ 90"، اولین خرید سرخ های پایتخت با اعلام برانکو و باشگاه پرسپولیس در تمرینات این تیم حاضر شد تا درخصوص آینده کاری اش با توجه به شرایط خاص محرومیت تیم در فصل نقل و انتقالات، نظر کادرفنی را جویا شود. پس از این اتفاق و حضور او در اولین تمرین سرخ پوشان با وی به گفتگو پرداختیم.


* گفته شد برای مشخص شدن وضعیت خودت به باشگاه رفتی اما در تمرین پرسپولیس ماندی و با تیم برانکو اولین تمرین را انجام دادی؟
 من با شروع اولین تمرین پرسپولیس برای صحبت با آقای برانکو رفته بودم اما آنقدر روحیه و شرایط تیم خوب بود که با دعوت سرمربی با بچه های تیم مشغول به بازی شدم. واقعا جو خوبی در تیم پرسپولیس حاکم بود و خوشحالم که توانستم با پیراهن این تیم و به عنوان یکی از اعضای آن در تمرینات حضور داشته باشم.


* خیلی هم زود با تیم و بازیکنان پرسپولیس آشنا شدی و با خنده و شادی در تمرینات شرکت کردی.
 اولا که جا دارد از کادرفنی و تک تک بازیکنان پرسپولیس بابت برخورد خوبی که با من به عنوان یکی از بازیکنان جدید تیم داشتند تشکر داشته باشم اما در کل اکثر بازیکنان این تیم را می شناختم و در جاهای مختلف با آن ها همبازی بودم. تقریبا درصدی بخواهم بگویم 70 درصد تیم را می شناختم و کلا شرایط خوب و خوشحال کننده ای با برخورد گرم بچه ها برای من رقم خورد.


* حتما سیدجلال هم گل سرسبد این بازیکنان آشنا بود.
 بله، خوشحالم که این شانس را دارم که با سیدجلال که یکی از بهترین های لیگ است دوباره همبازی شدم. واقعا سیدجلال اگر خوب نبود تا حالا نمی توانست ادامه بدهد و خیلی خوشحالم که بازهم کنار او فوتبالم را ادامه خواهم داد.


* به نظرت این پرسپولیس با این اوصاف می تواند در مسیر قهرمانی بازهم حرکت کند.
ببینید مهم ترین خصوصیت پرسپولیس طی این چند سال اخیر حفظ شاکله اصلی تیم بوده است و با کمترین تغییرات طی این سه سال اخیر توانسته است از مدعیان قهرمانی باشد. هرچند کار سخت شده است اما مطمئن هستم با این همدلی و یکپارچگی که در تیم وجود دارد امید به خدا از این مرحله سخت هم عبور خواهیم کرد.


* در جلسه ای که با برانکو داشتی چه گذشت؟
 در این جلسه که در خلال تمرین پرسپولیس با آقای برانکو داشتم بیشتر در مورد تیم و اینکه در مورد آینده کاری خودم صحبت به میان آمد. مشورت های خوبی آقای برانکو به من داد و حتی از من خواست که در تمرینات بمانم تا با جو تیم و شرایط حاکم بر آن بیشتر آشنا بشوم که من هم از این مساله استقبال کردم. به هرحال اگر قرار باشد هر اتفاقی بیفتد من تابع باشگاه و تصمیم کادرفنی هستم و باید ببینیم خدا چه می خواهد.


* در تمرینات شماره 39 را پوشیدی اما در نهایت شماره پیراهن تو چیز دیگری شد.
 من قرار نبود تمرین کنم و تنها آمده بودم که با آقای برانکو جلسه داشته باشم اما دعوت ایشان و جو خوب حاکم بر تیم نگذاشت که کار نکنم و به همین خاطر مشغول تمرین شدم. در نهایت قرار شد شماره 17 را بپوشم. پیراهنی که برتن بازیکنان بزرگی همچون فرشادخان پیوس بوده و قطعا از ایشان رخصت خواهم گرفت. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هر شماره آن هم مثل پیراهن این تیم بزرگ است. احترام زیادی برای پیراهن پرسپولیس قائلم و امیدوارم عملکردی خوب درخور این شماره و این پیراهن داشته باشم.


* مهدی شریفی گفت که نیم فصل جایی نمی رود و در تیم می ماند. تو چه تصمیمی داری با تیم بودن را دوست داری و یا اینکه نیم فصل بازی کنی و در شرایط بهتر به تمرینات بازگردی؟
 به هرحال جو پرسپولیس و شرایط حاکم بر این باشگاه طوری است که هر بازیکنی آرزو دارد در تمرینات آن حاضر باشد. با این حال و با اینکه تابع نظر باشگاه و سرمربی تیم هستم اما به نظرم اگر در شرایط بازی باشم بهتر است تا با قدرت برگردم و با توان صددرصدی در خدمت پرسپولیس بزرگ باشم. قرار است این چند روز در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کنم تا بعد تصمیم نهایی را باشگاه و شخص برانکو بگیرند.