بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولاد 1 - صنعت نفت 4 (هتریک بالوتلی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماموریت سخت استقلال برای تمدید با امید ابراهیمی
دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 13:53
ماموریت سخت استقلال برای تمدید با امید ابراهیمی
درخشش هافبک دفاعی تیم ملی در بازی اول ایران در جام جهانی برابر مراکش به نظر کار باشگاه استقلال را برای تمدید قرارداد با او سخت می کند.

به گزارش "توپ 90"، امید ابراهیمی یکی از چند بازیکنی است که قراردادش با استقلال به پایان رسیده و البته شفر تاکید کرده است که قرارداد او تمدید شود اما به نظر درخشش او در بازی با مراکش کار این باشگاه را برای تمدید قرارداد با او سخت می کند.


ابراهیمی در بازی با مراکش یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی بود و تقریبا در تمام نبردهای تک به تک موفق از زمین بیرون آمد و تکل ماندگار او در دقیقه 69 بازی حالا او را به یکی از مهمترین بازیکنان تیم ملی تبدیل کرده است.


اما چند وقت پیش بود که رسانه های قطری خبر از توافق یک ملی پوش ایرانی با باشگاه الاهلی را منتشر کردند، خبری که به نظر می رسد امید ابراهیمی را خطاب قرار داده است و هافبک استقلال قرار است بعد از جام جهانی قراردادش را با این باشگاه نهایی کند.


اما چه گمانه زنی رسانه های ایرانی در مورد امید ابراهیمی درست باشد و چه نباشد، احتمالا بعد از درخشش امید ابراهیمی در جام جهانی او با پیشنهادهای مالی بالا از کشورهای حوزه خلیج فارس روبرو می شود و این کار باشگاه استقلال را برای تمدید قرارداد با او سخت می کند.


شفر بعد از جدایی امید نورافکن و احتمالا مجید حسینی بعد از جام جهانی دیگر دوست ندارد بازیکن دیگری را از دست بدهد اما به نظر تمدید قرارداد امید ابراهیمی هم ماموریتی سخت برای آبی ها خواهد بود.


در روزهایی که استقلال برای قهرمانی در آسیا رقابت می کند و البته در فصل نقل و انتقالات ستاره ای جذب نکرده است، به نظر تمدید قرارداد با ستاره های فصل گذشته ماموریت مهم مدیران استقلال خواهد بود ولی به نظر این باشگاه کار ساده ای برای تمدید قرارداد با ستاره های خود نخواهد داشت.