بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

108بازیکن لیگ برتر انگلیس در روسیه
دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 13:53
108بازیکن لیگ برتر انگلیس در روسیه
لیگ برتر انگلستان با 108 بازیکن بیشترین نماینده را در میان لیگ های باشگاهی فوتبال در جام جهانی روسیه دارد.

به گزارش" توپ 90" چهار روز از رقابت های جام جهانی روسیه می گذرد و رقابت های دور اول این مسابقات فردا به پایان می رسد. در رقابت های این دوره از جام جهانی لیگ برتر انگلستان با 108 بازیکن حاضر در روسیه بیشترین سهم را در رقابت ها دارد و این می تواند آمار قابل توجهی باشد. این درحالی است که لیگ برتر انگلستان توانسته است از این منظر بالاتر از لیگ هایی چون لالیگا و بوندس لیگا قرار بگیرد.


بر اساس آمار منتشر شده لیگ برتر انگلستان 108 بازیکن در رقابت های جام جهانی دارد. لالیگا که در این رده بندی دوم است 78 بازیکن و بوندس لیگا 62 بازیکن در جام جهانی دارند. چهارمین لیگ از نظر بازیکن در جام جهانی سری آ ایتالیا است که 58 نماینده در لیگ برتر دارد. لاشامپیونه فرانسه 47 بازیکن و لیگ برتر روسیه 36 نماینده در رقابت های امسال دارند. نکته جالب اینجا است که لیگ عربستان با داشتن 30 نماینده در رقابت های جام جهانی روسیه در رده هفتم لیگ هایی قرار دارد که بیشترین بازیکن را در جام جهانی دارند. سوپر لیگ ترکیه با 22 بازیکن هشتم و چمپیونشیپ انگلستان با 21 بازیکن در جایگاه نهم است.


اما درباره لیگ برتر فوتبال ایران نیز باید گفت که در این دوره از رقابت های جام جهانی 9 نماینده در روسیه دارد. 9 بازیکنی که در تیم ملی ایران حضور دارند بازیکنان لیگ برتر ایران هستند و لیگ ایران در دیگر تیم های حاضر در جام جهانی نماینده ای ندارد.