بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دارو ندار پرسپولیس برای نیم فصل سخت (گزارش تصویری)
دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 11:00
دارو ندار پرسپولیس برای نیم فصل سخت (گزارش تصویری)
سرخپوشان پایتخت در حالی وارد مسابقات لیگ خواهند شد که با مشکلاتی از جهت نیروی انسانی روبرو هستند.

به گزارش توپ 90، پرسپولیس دومین روز از تمرینات پیش فصل را در حالی سپری کرد که چهره های نامدار این تیم در نخستین روزهای تمرین حاضر هستند و این موضوع، کم سابقه بوده است. آن ها که قرار بود بروند بار سفر را بسته و آن ها که قرار بود تمدید کنند، قراردادشان را امضا کرده اند. همچنین بازیکنان خارجی، خریدهای جدید، جوانان با انگیزه و از مهم تر، کادر کروات سرخ ها نیز در ورزشگاه شهید کاظمی هستند تا پرسپولیس یکی از کامل ترین پیش فصل هایش را سپری کند.

محرومیت نقل و انتقالاتی، دست باشگاه را برای خرید بازیکن بست اما با این وجود، مهدی شریفی و مهدی شیری به این تیم اضافه شدند و از نیم فصل می‌توانند در میادین حضور پیدا کنند. تا آن زمان، احتمالا جوانانی که کمتر فرصت نمایش توانایی هایشان را یافته اند، در زمین دیده خواهند شد و باید از این فرصت ها بیشترین بهره را ببرند.

مارکو استیلینوویچ، همچون ۴ فصل گذشته مربی بدنساز سرخ ها می باشد و از امروز، کار تمرینات بدنسازی برای فصل جدید را با بازیکنان آغاز کرده است. آن ها روز یکشنبه تمرینات بدنسازی را در چمن ورزشگاه شهید کاظمی و سالن بدنسازی آغاز کردند و باتوجه به این که فصل بسیار فشرده ای را پیش رو دارند، باید بیشترین تلاش را در این تمرینات انجام دهند.

دیگر نکته مورد توجه از تمرینات سرخ ها، البسه با برندی جدید است و باید دید شاگردان ایوانکوویچ سرانجام با چه لباس هایی گام به مسابقات خواهند گذاشت.