بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال آذرخش بندرعباس 1 - اهورا بهبهان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی و رونالدو گل می زدند حتما پذیرفته می شد!
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 23:43
مسی و رونالدو گل می زدند حتما پذیرفته می شد!
پاتریس اورا، مدافع سابق تیم ملی فرانسه به دفاع از عملکرد پل پوگبا پرداخت.


به گزارش "توپ 90"، فیفا امروز اعلام کرد گل پوگبا برابر استرالیا به نام مدافع حریف ثبت شده اما اورا معتقد است اگر یکی از ستاره های بزرگ دنیا زننده این گل بودند فیفا چنین تصمیمی نمی گرفت.

پاتریس اورا گفت: "من از مردم می خواهم به این روند نفرت داشتن از پل پوگبا پایان دهند. من هم قبول دارم او وقت زیادی را صرف آرایش موهایش می کند اما بهتر است در مورد فوتبال صحبت کنیم. من فقط یک سوال دارم؛ اگر گل پل پوگبا را لیونل مسی، رونالدو یا نیمار نیز به ثمر رسانده بودند کسی این گل را از آنها می گرفت؟ این فقط نظر من است.

مشکل پوگبا این است که تصویر خارج از زمین او بیش از فوتبالیش دیده می شود. حتی زمانی که بازی شروع می شود مردم از پوگبا عصبانی هستند و از او انتقاد می کنند، در مورد موهای او، در مورد سبک بازی پوگبا و همه چیز او. انگار ما هرگز در مورد فوتبال خود صحبت نمی کنیم و بیشتر به مسائل دیگر می پردازیم.

انتظارات از پوگبا بسیار بالاست و شاید مشکل همینجاست اما جالب اینجاست که آمار پوگبا در منچستر بهتر از روزهای حضورش در یوونتوس است. چون مبلغ فراوانی برای جذب پوگبا پرداخت شده، مردم هر بازی انتظار دارند پوگبا هت تریک کند اما باید به او فرصت داد زیرا هنوز خیلی جوان است."