بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رویای ما خلق تاریخ در فوتبال ایران است
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 20:45
رویای ما خلق تاریخ در فوتبال ایران است
اوسیانو کروز می‌گوید انرژی های خوب و تاثیرگذار مردم ایران به ما منتقل شد و همه آن را حس کردیم و از این موضوع خوشحالیم.

به گزارش "توپ 90" اوسیانو کروز در حاشیه تمرین امروز تیم ملی رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت: ما حالمان از برد مقابل مراکش خوب است و خوشحالیم که بازی اول، کارمان را خوب انجام دادیم. البته این هدف در زمان کوتاه انجام نگرفته و از سال 2015 پیگیر این برد بودیم و آرزو و رویای ما این بوده و هنوز هم دنبالش می کنیم تا به دور دوم صعود کنیم و به جاهای بالاتر برسیم.


وی در ادامه تصریح کرد: مطمئنا انرژی های خوب و تاثیرگذار مردم ایران به ما منتقل شد و همه آن را حس کردیم و از این موضوع خوشحالیم. البته آقای کی‌روش یک جمله معروف دارند و آن این است که ما وظیفه داریم پیراهن ایران را بالاترین جایگاه قرار دهیم و سعی کنیم باعث خوشحالی مردم خوب ایران شویم.


دستیار کی‌روش در خصوص بازی ایران مقابل دو غول اروپایی بیان کرد:


مطمئنا شناخت آقای کی روش از دو سرمربی پرتغال و اسپانیا به ما خیلی کمک خواهد کرد ولی باید بازیکنان ما بدانند و مطلع باشند که هر دو تیم توانایی های فنی شان برای اجرای کارهایشان بالاست  و بازیکنان ما باید برای این دو بازی آماده باشند.برای همین است که سالیان سال داریم کار می کنیم و همانطور که گفتم رویای ما و تلاش ما این است که قسمتی از تاریخ را در فوتبال ایران خلق کنیم. چیزی که می‌توانم به شما قول بدهم و ضمانت کنم این است که تمام بازیکنان تلاش خودشان را خواهند کرد تا این رویا محقق شود.


او درباره جذابیت‌های فهمیدن صحبت‌های اسپانیایی مربی‌های پرتغال و اسپانیا اذعان کرد: برای ما راحت‌تر خواهد بود. ما با بازیکنانمان فارسی صحبت خواهیم کرد و راحت خواهیم بود اما مطمئنا من نیم‌نگاهی به نیمکت اسپانیا خواهم داشت تا ببینم کادر فنی این تیم چه صحبت‌هایی با بازیکنانش خواهد داشت.