بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سپاهان پس از سه سال به ترکیه می رود
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 15:44
سپاهان پس از سه سال به ترکیه می رود
شاگردان امیرقلعه نویی برای حضور قدرتمند در لیگ برتر دو اردوی آماده سازی در تهران و استانبول را برگزار خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال سپاهان طی سه فصل گذشته از شرایط آرمانی خود فاصله داشته و نتوانسته طی این مدت سهمیه آسیایی کسب کند.


به نظر می رسد اولین چالش قلعه نویی با طلایی پوشان که تمریناتشان از روز گذشته به صورت رسمی آغاز شد، کسب سهمیه آسیایی باشد تا رفته رفته این تیم برای کسب ششمین عنوان قهرمانی لیگ برتر آماده شود؛ البته که اگرچه امیرقلعه نویی قولی برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی نداده ولی به هیچ وجه نمی توان فوتبال را پیش بینی کرد.
سرمربی سپاهان به همین منظور دو اردوی آماده سازی را برای شاگردانش در نظر گرفته است.


در اولین اردو بازیکنان سپاهان از تاریخ 9 تا 16 تیرماه در تهران زیر نظر امیرقلعه نویی کار خواهند کرد و سپس از تاریخ 23 تا 29 تیرماه به ترکیه و شهر استانبول می روند تا برای آغاز مسابقات لیگ برتر که از اوایل مردادماه آغاز می شود، آماده شوند.


جالب اینکه سپاهان آخرین بار در دومین سال حضور حسین فرکی بود که برای آماده سازی لیگ به اردوی ترکیه رفت و از آن زمان تاکنون که مربیانی نظیر ویسی، کرانچار، ابراهیم زاده و البته قلعه نویی هدایت این تیم را برعهده داشته اند، تمام اردوهای آماده سازی خود را به دلیل کم شدن بودجه در شهرهای مختلف ایران نظیر کیش و تهران برگزار کرده است.