بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی آلمان - مکزیک
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 11:56
پیش بازی آلمان - مکزیک
مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، امروز کار خود را در تقابل با مکزیک در ورزشگاه لوژینکی آغاز خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان یواخیم لوو قصد دارند به اولین تیم تبدیل شوند که پس از برزیل 1962، دو بار پیاپی موفق به کسب قهرمانی رقابت ها شده است ولی آنها به خوبی می‌دانند که چه ماموریت دشواری پیش رویشان خواهد بود.

اخبار تیم‌ها

تیم لوو با بازگشت مسوت اوزیل به تمرینات و آمادگی او، بار دیگر با قوای صد در صدی در میادین ظاهر خواهد شد. اوزیل در تقابل با اتریش دچار مصدومیت شد و نتوانست آلمان را در دیدارهای آماده سازی مقابل عربستان سعودی همراهی کند. با این حال، لوو کار دشواری در انتخاب بین مارکو رویس و جولیان دراکسلر پیش رو خواهد داشت. توماس مولر نیز در نوک خط حمله حاضر خواهد بود، مثل دو دور قبلی رقابت ها.

در آن سو، خاویر هرناندس در چند بازی اخیر تیم ملی مکزیک نیمکت نشین بوده و انتظار می‌رود در دیدار امروز نیز از روی نیمکت بازی را آغاز کند و خیمنز جای او را در ترکیب بگیرد.

پیش نمایش

آلمان و مکزیک از سال 1968 تا به حال، 11 بار مقابل یکدیگر به میدان رفتند که آلمان 6 پیروزی و مکزیک 1 پیروزی به دست آورده و 4 دیدار دیگر با تساوی به پایان رسیده است. در حقیقت مکزیکی ها، آلمان را در 3 دهه اخیر شکست نداده اند و آخرین پیروزی آنها با سال 1985 بازمی‌گردد. آلمان در سه بازی اخیر، در مجموع 10 گل به مکزیک زده که آمار بسیار خوبی محسوب می‌شود.

همچنین آلمان در 10 بازی اخیر رسمی اش به پیروزی رسیده و حداقل 2 گل در هر بازی به ثمر رسانده است. اگر دقیق تر شویم، در 7 بازی اخیر، آلمان به صورت میانگین 2.5 گل در هر بازی به ثمر رسانده است و باید دید که امروز مکزیک می‌تواند این روند را متوقف کند یا آلمان به فرم عالی اش در دیدارهای رسمی ادامه خواهد داد.

پیش بینی

اگر لوو می‌خواهد به اولین مربی پس از سال‌ها تبدیل شود که از عنوان قهرمانی خود در جام جهانی دفاع کرده، پس او باید در بازی اول، پیامی را به تمام تیم‌ها صادر کند که تیمش با قدرت پا به رقابت ها گذاشته است. چیزی که نگران کننده است این است که آنها در دیدارهای آماده سازی جام جهانی عملکرد خوبی نداشته اند و 2 شکست و 1 تساوی، نتیجه تلاش آنها بوده است. مکزیک نیز پس از سال 1994 و شکست مقابل نروژ، دیگر در دیدارهای اولش در جام جهانی متحمل شکست نشده است.

ترکیب احتمالی: