بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین - فیلادلفیا ( بازی چهارم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مارادونا قانون فیفا را زیر پا گذاشت! (عکس)
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 00:24
مارادونا قانون فیفا را زیر پا گذاشت! (عکس)
اسطوره فوتبال آرژانتین دیدار تیم ملی این کشور مقابل ایسلند را از نزدیک تماشا کرد ولی یک حرکت نامتعارف انجام داد که سوژه رسانه‌ها شد.

به گزارش "توپ 90"، دیگو مارادونا که یکی از مهمانان ویژه فدراسیون فوتبال روسیه برای بازی‌های جام جهانی است و دو روز قبل هم در افتتاحیه این مسابقات حضور داشت، امروز دیدار تیم‌های ملی آرژانتین و ایسلند را هم تماشا کرد.

مارادونا که سابقه سرمربیگری تیم ملی آرژانتین را در ۱۰ سال قبل دارد، امروز در جایگاه ویژه ورزشگاه اسپارتاک مسکو حضور داشت تا حامی بازیکنان آلبی سلسته باشد و بتوانند در شروع کارشان در جام جهانی ۲۰۱۸ نتیجه خوبی بگیرند که این اتفاق نیافتاد و به یک امتیاز بسنده کردند.

حضور این اسطوره و ستاره سابق فوتبال جهان توجه بسیاری از تماشاگران را به خود جلب کرد و بسیاری از هواداران حاضر در ورزشگاه اسپارتاک به جای تماشای بازی، مشغول عکس گرفتن از او شدند ولی مارادونا اقدامی هم انجام داد که زیر پا گذاشتن قوانین فیفا در زمان تماشای مسابقات فوتبال بود.

مارادونا در نیمه دوم بازی آرژانتین و ایسلند، بدون توجه به تابلوهای سیگار کشیدن ممنوع، مشغول کشیدن سیگار شد و بازی را هم با همین حالت تماشا کرد که تعجب بسیاری از تماشاگران را به همراه داشت و موجب شد لنز دوربین عکاسان هم به سمت او بچرخد:

 

 

 

عکس‌ها از: امیرحسین خیرخواه