بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جهانبخش:با این برد ناملایمتی‌ها را فراموش کردیم
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 18:34
جهانبخش:با این برد ناملایمتی‌ها را فراموش کردیم
هافبک جوان تیم ملی ایران معتقد است با همدلی و همت بچه‌ها و اتکا به دعای خیر مردم می‌توان از دو تیم اسپانیا و پرتغال امتیاز کسب کرد.

به گزارش "توپ 90" علیرضا جهانبخش در تمرین امروز تیم ملی در خصوص بازی ایران برابر مراکش و برد تیم ملی به خبرنگاران گفت: در هفته‌های گذشته تمام تمرکز خود را بر روی بازی اول گذاشتیم چون این را درک کرده بودیم چقدر این بازی برای ما مهم است. ما باید یک کار بزرگ را همگی با هم به صورت گروهی انجام دهیم و این بازی برای ما حکم فینال را داشت. خدا را شکر با همت بچه‌ها و دعای خیر مردم و ایرانیان سراسر جهان توانستیم مراکش را ببریم و سه امتیاز ممکن را کسب کنیم و امیدوار بمانیم. قطعا دو بازی بعدی ما خیلی سخت است و برابر دو تیم بزرگ با بازیکنان نامدار جهان است ولی ما همیشه با انجام کار تیمی و با اتکا به همدلی موجود بین بازیکنان و دعای خیر مردم کارهای بزرگ را انجام می‌دهیم.

بعد از برد تیم ملی مقابل مراکش بسیاری از مردم به خیابان‌ها آمدند و به شادی پرداختند. جهانبخش در این خصوص تصریح کرد: بیشتر حساسیتی که در اردو برای ما وجود داشت به همین دلیل بود که ما می‌دانستیم بازی اول برای مردم ما بسیار مهم است و آن‌ها دوست دارند این مسابقه را با برد پشت سر بگذاریم. ما خیلی خوشحال هستیم که شادی مردم ایران را فراهم کردیم. مردم ما در این مدت مشکلات زیادی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و ورزشی به خود دیدند و تنها فوتبال می‌توانست آن‌ها را خوشحال کند.

وی در رابطه با فیلم منتشر شده از شادی بازیکنان در رختکن تیم ملی، خاطرنشان کرد: ما در این مدت سختی‌های بسیاری را تجربه کردیم. فشارهای بسیاری بر روی ما بود و حرف‌هایی وجود داشت که به واقعیت نزدیک نبود. حالا ما بردیم و نباید این حرف را بزنیم ولی خیلی ناملایمتی‌ها را پشت سر گذاشتیم. با تمامی این تفاسیر خدا را شکر ما بازی اول را بردیم و تمام حرف‌ها را فراموش کردیم.  واکنش ما در رختکن بسیار طبیعی بود چون بعد از 20 سال یک برد حساس و مهم در جام جهانی به دست آوردیم و تمامی فشارها را به خوبی حل کردیم.