بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قدوس: از انتخاب تیم ملی ایران حس خوبی دارم
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 18:34
قدوس: از انتخاب تیم ملی ایران حس خوبی دارم
سامان قدوس یکی از ملی پوشان تاثیرگذار در دیدار روز گذشته برابر مراکش بود. او در جریان تمرین امروز تیم ملی به صحبت با خبرنگاران مختلف پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، سامان قدوس  که به عنوان بازیکن جانشین در جریان دیدار تیم ملی برابر مراکش پا به میدان گذاشت در باره این پیروزی گفت: دیروز واقعا روز هیجان انگیزی برای ما بود چرا که اتفاق بسیار خوبی برای ما افتاد. حالا پس از برد در این دیدار باید به بازی بعدی خود در جام جهانی فکر کنیم.


او درباره دیدار پیش روی تیم ملی برابر اسپانیا گفت: بازی با اسپانیا واقعا برای ما سخت است و به همین دلیل باید تمرینات سخت خود را به بهترین نحو انجام دهیم و بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم چرا که این بازی برای ما بسیار مهم است و برای صعود از این گروه باید نتیجه خوبی به دست بیاوریم.


مهاجم تیم ملی درباره احساس خود از انتخاب تیم ملی ایران گفت: انتخاب این موضوع خیلی سخت بود اما الان می توانم بگویم که حس بسیار خوبی از حضور در تیم ملی ایران دارم. من خیلی خوشحالم و این احساسی کاملا واقعی است که بروز می دهم .


قدوس در پایان درباره ورزشگاه محل برگزاری دیدار تیم ملی نیز گفت: استادیوم سن پترزبورگ واقعا استادیوم کاملی بود. شهر سن پترزبورگ نیز شهر بسیار خوبی بود. بهرحال خوشحالم که در این ورزشگاه به میدان رفتیم.باید گفت از حضور در این شهر و بازی در این ورزشگاه لذت بردیم.