بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امیری: می‌خواهیم مقابل اسپانیا شگفتی‌خلق کنیم
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 18:31
امیری: می‌خواهیم مقابل اسپانیا شگفتی‌خلق کنیم
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از عزم ملی پوشان برای کسب نتیجه شگفت انگیز مقابل اسپانیا خبر داد.

به گزارش "توپ 90"، وحید امیری در اولین تمرین تیم ملی پس از برد تاریخی مقابل مراکش اظهار داشت: تمام تلاش ما در بازی با مراکش این بود که با نتیجه خوبی بازی را پشت سر بگذاریم و خوشبختانه این اتفاق افتاد. بازی بعدی ما با اسپانیا است که این تیم نیازی به تعریف و تمجید ما ندارد. آنها تیم بزرگی هستند اما ما در حد بضاعت و امکاناتی که برایمان ایجاد شد، آماده شده ایم و تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم مقابل اسپانیا شگفتی خلق کنیم و مردم را خوشحال کنیم.

او درباره خوشحالی مردم پس از پیروزی دیشب تیم ملی افزود: مردم همیشه به ما لطف داشته اند و باعث دلگرمی و خوشحالی ما شده اند. آنها روحیه مضاعفی به ما می دهند و همین جا از آنها تشکر می کنم. امیدوارم در ادامه راه هم برای ما دعا کنند.

وینگر تیم ملی در خصوص صدرنشینی ایران در گروه مرگ جام جهانی اظهار داشت: بالاخره روز اول تمام شد و شاید بتوانم بگویم این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و امیدوارم در روز آخر هم این شرایط برای ما پیش بیاید.

او پیرامون قدرت تیم پرتغال گفت: آنها تیم خوبی هستند که توانستند 3 گل به اسپانیا بزنند. به نظرم بازی آسانی وجود ندارد و کار سختی داریم. ما در حد بضاعتمان و شرایطی که خودمان را آماده کرده ایم، در این مسابقات شرکت می کنیم. باز هم می گویم تلاشمان را تا آخر انجام می دهیم تا به اهدافی که کادر فنی و مردم دارند، دست پیدا کنیم.