بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سروش رفیعی سرخپوش می‌شود؟
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 17:36
سروش رفیعی سرخپوش می‌شود؟
در آستانه آغاز تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس سروش رفیعی ستاره 2فصل گذشته سرخپوشان ممکن است در نیم فصل دوم پیراهن این تیم را برتن کند.

به گزارش "توپ 90"، امروز امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در نشست مطبوعاتی معارفه خود در این باشگاه اصفهانی اعلام کرد با وجود مذاکراتی که با این بازیکن داشته است اما پرونده جذب سروش در سپاهان بسته شده و به نظر می‌رسد آنها قصد دارند با یک پلی‌میکر خارجی برای حضور در سپاهان به توافق برسند.


امیر قلعه‌نویی که نام سروش رفیعی را در فهرست خود قرار داده بود و همچنین نیم نگاهی به محسن مسلمان داشت باتوجه به طول کشیدن مذاکرات و عدم پاسخ مشخص از سروش تصمیم جدیدی گرفته و این بدان معناست که اگر رفیعی بخواهد فوتبال خود را در تیمی در ایران ادامه دهد احتمالا به پرسپولیس خواهد پیوست مگر آنکه تیم‌های قطری همچنان این بازیکن را در لیگ ستارگان حفظ کنند که البته این اتفاق هم باتوجه به افزایش خیره‌کننده قیمت ارز دور از ذهن نیست چراکه حالا یک قرارداد متوسط خارجی هم مبلغی غیرقابل رقابت را برای باشگاه‌های ایرانی خواهد ساخت.


البته رفیعی با برانکو مذاکرات اولیه را انجام داده و همچنین این دو در جلسه‌ای نیز حضورا در مورد فصل آینده به مذاکره خواهند پرداخت اما مشخص نیست که پرسپولیس توان لازم را برای جذب این فوق‌ستاره تکنیکی داشته باشد. البته سرخپوشان یک مانع دیگر هم دارند و آن بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و هدر شدن یک نیم فصل است. رفیعی که دوست دارد در جام‌ملت‌های آسیا در جمع نفرات نهایی تیم‌ملی باشد حتما باید در نیم فصل اول در یک تیم خوب به میدان برود. در حال حاضر در لیگ ایران تیم‌های نساجی و فولاد و البته یک یا دو تیم تهرانی آمادگی کاملی برای حضور رفیعی در جمع خود را در نیم فصل دارند.


در نهایت سرنوشت رفیعی در هفته پیش رو مشخص خواهد شد و پرسپولیس که به جذب او اصرار دارد تلاش بیشتری برای راضی کردن این بازیکن خواهد کرد.