بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 24 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ژاپن 1 - ونزوئلا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش مثل همیشه در کنار زمین می‌جنگد
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 15:29
کی‌روش مثل همیشه در کنار زمین می‌جنگد
سرمربی تیم ملی در دیدار با مراکش در کنار زمین برنده جدال های روانی و حتی فیزیکی بود.

به گزارش "توپ 90"، حتی اگر قرارداد کی روش تمدید نشده باشد و آینده ای نامشخص پیش روی ایران و سرمربی پرتغالی باشد باز هم باعث نمی شود تا سرمربی تیم ملی ذره ای از مواضع خود عقب نشینی کند.


کی روش در کنار خط برابر مراکش مثل همیشه بود؛ جنتلمن، خوش تیپ و البته جنگجو که به همراه دستیارانش اجازه نمی دهد تا تیم ملی حتی در دعوای کنار زمین نیز بازنده باشد. سرمربی تیم ملی در دیدار با مراکش نیز رفتاری مانند گذشته داشت و در لحظات پایانی مسابقه بعد از اعتراض و رفتار کادرفنی مراکش لحظه ای عقب نشینی نکرد تا یکی از جنجالی ترین صحنه های جام تا الان برای دیدار ایران و مراکش باشد.


کریم در جدالی سخت با خطا بازیکن حریف را سرنگون کرد تا بازی برای لحظاتی در دقایق آخر به جنجال کشیده شود و پای مربیان دو تیم به این دعوا باز شود. هر چند رنار در این نبرد بین دستیاران سعی داشت تا قائله را خاتمه دهد اما کی روش در این جدال اجازه نداد تا کسی به بازیکن و کادرفنی او اعتراض کند تا ملی پوشان با خیالی آسوده در زمین مسابقه به جنگندگی خود ادامه دهند و مرعوب اتفاقات کنار زمین نشوند.  اتفاقی که حالا برای دیدارهای بعدی کلیدی تر و با اهمیت تر است.