بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اشک‌های بیرانوند بعد از اولین کلین شیت(عکس)
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 13:59
اشک‌های بیرانوند بعد از اولین کلین شیت(عکس)
دروازه بان تیم ملی بعد از ثبت اولین کلین شیت خود در جام جهانی اشک شوق ریخت.

به گزارش "توپ 90"، همانطور که خیلی ها پیش بینی کرده بودند، علیرضا بیرانوند پیراهن شماره یک تیم ملی در جام جهانی را برتن کرد و درون دروازه ایران مقابل مراکش ایستاد. بیرانوندبا وجود انتقادهایی که در ماه های گذشته از سبک بازی اش شده بود، هرطور شده نظر کارلوس کی روش را برای بازی در روسیه نیز جلب کرد و با پیراهن نارنجی برای تیم ایران به میدان رفت.


او در جریان بازی با مراکش توانست عملکرد نسبتا خوبی نیز داشته باشد؛ بیرانوند که باتجربه ترین دروازه بان حال حاضر تیم ملی نیز هست، در خروجی های به خوبی توانست عمل کند و دو سیو خیلی خوب نیز داشت. او یک بار در نیمه نخست در شلوغی محوطه جریمه شوت مهاجم مراکش را با پا برگرداند و در نیمه دوم نیز شوت سرکش وخوب بازیکن حریف از پشت محوطه جریمه را درازکش راهی کرنر کرد تا اجازه باز شدن دروازه ایران را ندهد.


بیرانوند بعد از ثبت اولین کلین شیت در جام جهانی که با برد تیم ملی کشورمان همراه بوداشک شوق ریخت و توجه خیلی ها را به خود جلب کرد. او با زحمات زیادی خود را به جام جهانی رساند و حالا بابت موفقیتی که به دست آورده خوشحال است.


دروازه بان شماره یک تیم ملی اما خوب می داند که در مصاف با پرتغال و اسپانیا با توجه به اینکه توپ های زیادی روی دروازه اش خواهد آمد، کار سخت تری در پیش دارد و یک آزمون ویژه را باید تجربه کند. بی تردید بیرانوند اگر روز خوبش باشد می تواند مقابل اسپانیا و پرتغال نیز عملکرد خوبی برجای بگذارد .