بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی فرانسه - استرالیا
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 13:00
پیش بازی فرانسه - استرالیا
دو تیم فرانسه و استرالیا، امروز اولین دیدارشان در جام‌های جهانی را در ورزشگاه کازان آره نا انجام خواهند داد.

به گزارش "توپ 90"، نایب قهرمان یورو 2016، حالا با انگیزه های فراوان و اهدافی بلندپروازانه، پا به جام جهانی گذاشته و می‌خواهد تا فینال رقابت ها در روسیه پیش برود

اخبار تیم‌ها

دو بازیکن جوان جام، دنیل ارزانی و کیلیان امباپه که به ترتیب در فهرست جوان ترین بازیکنان جوان جام قرار داشتند، امروز رو به روی هم قرار خواهند گرفت. هر دو بازیکن در دیدارهای دوستانه اخیر برای تیمشان گلزنی کرده اند، هر چند که شانس فیکس شدن امباپه بیشتر است. ارزانی احتمالا به عنوان یار جانشین به میدان خواهد آمد و تیم کیهیل و تامی یوریچ در ترکیب استرالیا قرار خواهند گرفت.

اخیرا امباپه کمی دچار مصدومیت شده بود ولی موضوع مصدومیت او جدی نیست و مشکلی برایش در دیدار امروز به وجود نخواهد آورد. اما شرایط اومتیتی و جبرئیل سیدیبه کمی پیچیده تر خواهد بود.

پیش نمایش

فرانسه در گلزنی بسیار خوب کار کرده و حداقل دو گل در 10 پیروزی از 11 پیروزی اخیرش به ثبت رسانده است. در آن سو استرالیا نیز فقط یک کلین شیت انجام داده که تقابل این دو آمار با یکدیگر ممکن است یک نتیجه عجیب را رقم بزند. میانگین سنی فرانسه، 3 سال از استرالیا کمتر است و مطمئنا خروس ها در زمین با اعتماد به نفس بالاتر، آمادگی بیشتر و دوندگی های فراوان ظاهر خواهند شد. اما نکته جالب درباره دو تیم این است که هر دو آمار خوبی در شکست ناپذیری در بازی‌های رسمی دارند. استرالیا در 17 بازی از 18 بازی رسمی اخیرش شکست ناپذیر بوده و فرانسه در 9 بازی از 10 بازی رسمی اخیرش  شکست نخورده است.

پیش بینی

استرالیا در ماه مارس، در دیدار دوستانه مقابل نروژ 4 گل دریافت کرد و در صورتی که آنها فرم خود را دچار تغییر نکرده باشند، ممکن است در بازی امروز حسابی دچار دردسر شوند. خروس ها نیز می‌خواهند خودی در ابتدای جام نشان دهند و بیشتر پیش بینی ها حاکی از آن است که فرانسه حداقل دو گل وارد دروازه استرالیا خواهد کرد.

ترکیب احتمالی: