بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی آرژانتین - ایسلند
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 11:52
پیش بازی آرژانتین - ایسلند
دو تیم آرژانتین و ایسلند، امروز در ورزشگاه اوتکریتیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، لیونل مسی و یارانش، امروز استارت خود را در جام جهانی 2018 خواهند زد. مسی به این جام به عنوان آخرین فرصت برای به دست آوردن جام ملی به همراه آرژانتین نگاه می‌کند و تمام تلاشش را در همین رقابت ها انجام خواهد داد تا در این جام به موفقیت دست پیدا کند. از همین رو، نگاه آلبی سلسته به روسیه 2018، بسیار متفاوت است و آنها از روز اول برای قهرمانی پا به جام گذاشته اند.

اخبار تیم‌ها

مصدومیت سرخیو رومرو در آستانه جام جهانی بدین معناست که ویلی کابایه رو گلر اصلی آرژانتین برای جام جهانی خواهد بود. مانوئل لانزینی نیز در صورتی که مصدوم نمی‌شد، احتمالا در دیدار امروز تیمش را همراهی کرد ولی او به علت مصدومیت حدود 1 سال قادر به فوتبال بازی کردن نخواهد بود.  پاوون و مزا در رقابت برای جانشینی لانزینی در ترکیب آلبی سلسته هستند باید دید تصمیم سامپائولی چه خواهد بود.

اما ترکیب ایسلند تفاوت چندانی با یورو 2016 نخواهد داشت. در حقیقت گیلفی سیگوردسن نیز مشکلی در همراهی تیمش در این بازی نخواهد داشت، هر چند که در 3 ماه اخیر تقریبا بازی نکرده است.

پیش نمایش

دو تیم تا به حال به مصاف یکدیگر نرفته اند و این اولین دیدار رسمی آنها خواهد بود. ایسلند در یورو 2016 تیم شگفتی ساز جام بود و نمایش های فوق العاده ای در این رقابت ها داشت و نتایج بسیار خوبی نیز کسب کرد. از همین رو نگاه ها به این تیم، نسبت به گذشته متفاوت شده و کسی آنها را به عنوان تیمی که برای شکست خوردن پا به جام می‌گذارند، فرض نمی‌کند. ایسلند در 3 بازی اخیرش نیز کلین شیت کرده و در 5 بازی از 6 بازی رسمی اخیرش را با برد پشت سر گذاشته است.

در آن سو آرژانتین که به سختی توانست بلیت روسیه را کسب کند، تیم نسبتا مسنی را راهی جام جهانی کرده است. در حقیقت میانگین سنی شاگردان سامپائولی، 29.7 است که رقم بسیار بالایی در بین مدعیان محسوب می‌شود. با این حال آرژانتین انگیزه های بسیاری برای نتیجه گرفتن در این جام دارد .

پیش بینی

فشارها در این دیدار تماما بر روی لیونل مسی خواهد بود. کریستیانو رونالدو، رقیب اصلی مسی، شب گذشته 3 گل به اسپانیا زد و مورد تمجیدهای فراوانی قرار گرفته و حالا نگاه ها به مسی است تا نمایش  او را در دیدار امشب تماشا کنند. تیم خورخه سامپائولی در گروه دشواری قرار گرفته و بازی اول آنها می‌تواند مسیرشان در جام جهانی را تعیین کند. با این حال ارژانتین در پیش بینی ها شانس بیشتری نسبت به ایسلند برای کسب پیروزی در این دیدار دارد.

ایسلند نیز در آن سو برای تکرار عملکردی مشابه با یورو 2016 پا به رقابت ها خواهد گذاشت و مطمئنا در بازی اول تمام تلاشش را خواهد کرد تا هواداران را به ادامه درخشش امیدوار کند.

ترکیب احتمالی: