بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌‌ تنیس زورف و جوکوویچ در فینال لندن 2018

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت پیکه از رونالدو
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 11:52
عصبانیت پیکه از رونالدو
پیکه مدافع اسپانیا که مشخص است از ماجرای دیشب خود و کریس رونالدو دل پری دارد، بعد از بازی پشت سر ستاره‌ی رئال مادرید صفحه گذاشته.

به گزارش "توپ 90"، جرارد پیکه در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره‌ی بازی دیشب گفته او همیشه دایو می‌رود و این طور خطا گرفتن‌ها خوراکش است.  


در بازی دیشب پرتغال و اسپانیا، عقربه‌های ساعت دقیقه‌ی هشتاد و هشتم را نشان می‌داد که در جریان مقابله‌ی پیکه و رونالدو داور در سوت خود دمید و خطای پیکه روی ستاره‌ی پرتغال را اعلام کرد. رونالدو که دیشب یکی از شبهای درخشانش را سپری می‌کرد پشت ضربه‌‌ی آزاد ایستاد و با شوتی خارق‌العاده و بی‌نظیر دروازه‌ی ماتادورها را فرو ریخت.


گل اول پرتغال در بازی دیشب هم توسط رونالدو از روی نقطه‌ی پنالتی به دست آمده بود. خطایی که در محوطه‌ی جریمه روی خود او انجام شد.


ولی پیکه بعد از بازی از هر دو خطا بسیار عصبانی است و می‌گوید رونالدو همیشه اگر کوچکترین تماسی با بازیکنان حریف پیدا کند با اغراق و نمایش، از داور خطا می‌گیرد.


مدافع بارسلونا می‌گوید:" ما فرصت‌های بیشتری داشتیم. آنها سه فرصت داشتند و سه گل زدند. ولی بازی دیگر تمام شده و باید واقعیت را پذیرفت. بازیکنی که در اولین بازی تیمش در جام جهانی، دقیقه‌ی دوم بازی برایش پنالتی می‌‌گیرند، معلوم است که باید از نتیجه‌ی بازی دیشب راضی باشد. بله، کریستیانو اهل دایو رفتن است و پنالتی گرفتن از حریفان را شگرد دارد ".