بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دخیا : همه چیز آرام است
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 11:52
دخیا : همه چیز آرام است
دخیا دروازه‌بان اسپانیا بعد از اشتباه فاحشی که در دیدار دیروز تیمش مقابل پرتغال داشت می‌گوید راحت و آرام است و هم‌تیمی‌ها و سرمربی‌اش‌ تمام قد پشت سر او ایستاده‌اند.

به گزارش "توپ 90"، دخیا سنگربان اسپانیا بعد از گاف بزرگ دیشب خود مقابل کریس رونالدو، ادعا کرده که مشکلی ندارد و از این به بعد فقط روی موفقیت تیمش در بازی با ایران تمرکز خواهد کرد.
اشتباه دیروز دخیا در جریان تساوی 3-3 اسپانیا و پرتغال، از آن دسته اشتباه‌ها بود که تا کنون کمتر از دخیا دیده بودیم و بنابراین از او انتظار نداشتیم. دخیا که به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ برتر، دستکش طلایی لیگ جزیره را بدست آورده لحظاتی پیش از پایان نیمه‌ی اول بازی مقابل پرتغال، در دفع شوت رونالدو بازماند و باعث شد پرتغالی‌ها در سوچی از اسپانیا پیش بیفتند.


البته اسپانیا بعد از آن بازی را به تساوی کشاند و حتی توانست ورق را برگرداند و از حریف پیش بیفتد. اما روز، روز کریس رونالدو بود تا در اواخر بازی هت‌تریک کرده و روز طلایی خود را کامل کند.

به نظر می‌رسد دخیای 27ساله سعی دارد خود را از تنش دور نگه دارد و به همین خاطر چه در مورد نتیجه‌ی بازی و چه در مورد عملکرد خود از کلمات مثبت و آرامش‌بخش استفاده کرده است.


دخیا گفته " سرمربی و کل تیم با من هستند. برای همین آرام هستم و آرامش دارم. بله اشتباه کردم. توپ سختی بود. ولی ما به تمرین ادامه می‌دهیم تا در بازی مهم‌مان با ایران خوب کار کنیم چون در آن بازی شانس زیادی برای پیروزی داریم. دیروز هم لیاقت نتیجه‌ی بهتری را داشتیم ولی خب، فوتبال همین است دیگر. از این دست اتفاق‌ها برای هر کسی ممکن است بیفتد. فقط کسانی می‌توانند بفهمند چه می‌گویم که دستکش دروازه‌بانی به دست کرده باشند و درون دروازه‌ی فوتبال ایستاده باشند "


ایران که با شگفتی‌سازی در روز اول رقابتها هم‌اکنون صدرنشین گروه B جام جهانی است روز چهارشنبه در شهر کازان به مصاف اسپانیا خواهد رفت.


اسپانیا در مصاف آخر خود هم به مصاف مراکش خواهد رفت. مراکشی که دیروز در آخرین لحظات بازی خود مقابل ایران، در مقابل ستاره‌های آسیایی بازی را واگذار کرد و هم‌اکنون در انتهای جدول گروه قرار دارد.