بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیکه: من به بارسا خیانتی نکردم
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 11:52
پیکه: من به بارسا خیانتی نکردم
جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، انتقادات اخیر از او مبنی بر اینکه او به بارسا خیانت کرده را رد کرد.

به گزارش "توپ 90"، آنتوان گریزمان در یک مستند که توسط کمپانی پیکه ساخته شده، اعلام کرد که در اتلتیکو می‌ماند و راهی بارسلونا نخواهد شد. از همین رو مدیران بارسا از پیکه انتقاد کرده اند که باید زودتر تصمیم گریزمان را به آنها منتقل می‌کرده تا باشگاه تلاش بیهوده انجام ندهد. برخی همچنین پیکه را خیانت کار دانستند که او این موضوعات را رد کرد.

ستاره اسپانیایی گفت:" این کمپانی، یکی از کمپانی های من است، این ایده چهار ماه پیش وقتی با گریزمان صحبت می‌کردم به ذهنم رسید. او به من گفت که شانس پیوستنش به بارسا وجود دارد و من هم به او گفتم که باید این موضوع را ضبط کنیم، این اتفاقات می‌تواند موضوعات جالبی برای مردم باشد که ببینند یک نفر چنین تصمیم مهمی می‌گیرد. از آن موقع به بعد من دیگر دخالتی نداشتم. حتی در فیلم برداری ها نیز حاضر نبودم که ببینم چه می‌گویند و چه می‌شنوند. روز گذشته با من تماس گرفتند و به من گفتند که این فیلم شب منتشر خواهد شد و او در اتلتیکو خواهد ماند.

من به بارسا خیانتی نکردم و تعجب می‌کنم که برخی افراد به تعهد من به این باشگاه شک دارند زیرا من از وقتی به دنیا آمدم هوادار بارسا بودم. من هم همان صبحی که شما متوجه شدید، فهمیدم که گریزمان در اتلتیکو می‌ماند."