بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تمجید ویژه مورینیو از رونالدو
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 11:52
تمجید ویژه مورینیو از رونالدو
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد به تمجید از کریستیانو رونالدو، کاپیتان پرتغال پس از هت تریک او در دیدار شب گذشته مقابل اسپانیا پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو 33 ساله به چهارمین بازیکنی تبدیل شد که در 4 جام جهانی گلزنی کرده و توانست هت تریک خود را با یک ضربه ایستگاهی تماشایی تکمیل کند. او در دقیقه 84 کار را به تساوی کشاند و مربی سابقش به تمجید از او پرداخت.

مورینیو گفت:"  او چیزی در خود دارد که من آن را "حس بازی" می‌دانم. هوش خاص فوتبال بازی کردن. او می‌داند که تیمش دچار مشکل شده، می‌داند که خوب کار نکرده و از این موضوع ناراحت است، هیچکس فکر نمی‌کرد که پرتغال به گل برسد ولی او یک راه را می‌شناخت و آن ضربه کاشته بود.

من دیده بودم که رونالدو ساعت ها ضربه کاشته تمرین می‌کرد و از دستیارانم می‌خواست دیوار دفاعی برایش بکارند، کنارش بمانند و توپ را به او برسانند. او به دنبال تقویت این توانایی اش بود. در صحنه خطا، بدنش را به روی جرارد پیکه انداخت و به دنبال برخورد بود. رونالدو باهوش است و هر جزئیاتی را کنترل می‌کند. شاید آمارش در ضربات کاشته بهترین آمار نباشد ولی گل بسیار مهم و حیاتی زد. این موضوع می‌تواند روی تیم تاثیر بگذارد."