بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال افغانستان 3 - تایلند 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاج: کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 23:32
تاج: کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید با کارلوس کی‌روش تا جام ملت‌ها به توافق رسیده‌ایم و مفاد قرارداد وی بعدا اعلام می‌شود.

به گزارش "توپ 90"، مهدی تاج درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش گفت: من هم مثل مردم خوشحالم. مردم با این برد بیکاری و گرانی یادشان رفت. ۸۰ میلیون ایرانی از این سربلندی تیم ملی شاد شدند.


رئیس فدراسیون فوتبال درباره حواشی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من هرکسی هرچیزی را گفت می بخشم ولی امیدوارم بعضی مسائل را بپذیرند. کج سلیقگی ها و حرفهای ناروا که برای تیم ملی تهمت است را کنار بگذارند. خیلی ها انتقاد داشتند که انتقادات سازنده بود. من با کی روش صحبت می کردم. او خوشحال بود و می گفت خوشحالم شما سر حال هستید و دوست داشتم کنار تیم ملی باشید.


تاج تاکید کرد: خوشحالی دیگر کی روش این بود که فدراسیون قبل از برد تیم ملی در جام جهانی و صرفنظر از نتیجه به او پیشنهاد داد. کی روش خودش این را اعلام کرد و گفت خوشحالم به من اعتقاد داشتید. من هم گفتم ما به شما اعتقاد داریم چون تاثیر خوبی در تیم ملی داشته اید.


وی در خصوص احتمال تمدید قرارداد کی روش تصریح کرد: جمع بندی ما این بود که کی روش می تواند کمک تیم ملی باشد. قبل از سفر تیم ملی به ترکیه تقریبا و همان روز که بنده بستری شدم، تا اذان صبح جلسه ای با او داشتیم که جلسه خوبی بود و به تفاهم رسیدیم. مفاد این قرارداد را بعدا اعلام می کنیم. تا جام ملتها با کی روش ادامه می دهیم.