بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طارمی: گل به خودی نمی‌شد، من می‌زدم
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 23:32
طارمی: گل به خودی نمی‌شد، من می‌زدم
مهاجم تیم ملی ایران امیدوار است با کسب امتیاز برابر اسپانیا یا پرتغال به مرحله دوم جام جهانی صعود کنند.

به گزارش "توپ 90"، مهدی طارمی بعد از پیروزی تیم ملی ایران مقابل مراکش در جمع خبرنگاران گفت: دقایق ابتدایی بازی خوب نبود چون تیم ما استرس داشت و تمام تیم‌های بزرگ دنیا هم در جام جهانی استرس دارند؛ در دقایق اول خوب نبودیم ولی خدا را شکر رفته رفته بهتر شدیم و موقعیت ‌های گلزنی داشتیم؛ خدا را شکر توانستیم در نیمه دوم با بازی خوب که با گل همراه شد، برنده شویم.

او در مورد وضعیت مصدومیتش اظهار کرد: از ناحیه کمر مصدومیتی دارم که امروز هم به زور بازی می‌کردم ولی ان‌شاالله که بهتر شود و بتوانم به تیم کمک کنم؛ همین که تیم برنده شود، ارزش دارد و امیدوارم همین نتایج ادامه داشته باشد.

مهاجم تیم ملی ایران درباره شانس گلزنی‌ای که در لحظه گل به خودی بازیکن مراکش داشت، گفت: پشت بازیکن مراکش بودم ولی او گل به خودی زد که اگر این کار را نمی‌کرد، من گل می‌زدم.

طارمی با اشاره به دیدار بعدی ایران مقابل اسپانیا ابراز کرد: اسپانیا تیم خوب و بزرگی است ولی ما هم تیم ایران هستیم و آمده‌ایم شگفتی بسازیم و خودمان را به همه ثابت کنیم؛ دست و پا بسته نیستیم و برنامه‌هایی داریم که ان‌شاالله به پیروزی برسیم یا اگر نشد، مساوی کنیم و اگر باز هم نشد و باختیم، بازی آبرومندانه‌ای ارائه دهیم تا دل مردم شاد شود؛ اما امیدوارم مساوی کنیم.

او درباره شانس صعود ایران از مرحله گروهی گفت: چرا شانس نداشته باشیم؟ سه امتیاز گرفتیم و دو بازی دیگر داریم که با یک مساوی می‌توانیم صعود کنیم و ان‌شاالله که بتوانیم.