بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قدوس:این پیروزی از شکست‌آرسنال خیلی بزرگتر بود
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 23:32
قدوس:این پیروزی از شکست‌آرسنال خیلی بزرگتر بود
سامان قدوس می گوید که پوشیدن پیراهن تیم ملی و اولین بازی در جام جهانی برای او بسیار ارزشمند است.

به گزارش "توپ 90"، سامان قدوس هافبک تیم ملی ایران در گفتگو با خبرنگاران پس از کسب پیروزی تاریخی برابر مراکش گفت: در نیمه اول پرس کردیم ولی بازی را خوب کنترل کردیم. شانس هایی هم داشتیم ولی دفاع ما در مجموع خوب بود و نمایش خوبی داشتند و برای تیم تلاش کردند. در نیمه دوم توپ را بیشتر در اختیار داشتیم و می توانستیم بازی را ببریم و اینگونه هم شد.


قدوس در مورد اینکه آیا این پیروزی حق ایران بود یا خیر و اینکه با شانس این پیروزی به دست آمد، ادامه داد: بله ما مستحق این پیروزی بودیم. ما همانطور بازی کردیم که باید بازی می کردیم و بردیم. ما تاکتیک فوق العاده ای داشتیم و همین دلیل پیروزی ما بود.


هافبک تیم ملی که اولین دیدار خود را در جام جهانی تجربه کرد، در این خصوص تاکید کرد: اولین بازی ام بود و این افتخار بزرگی بود که پیراهن تیم ملی را پوشیدم. خوش شانس بودم که ضربه ایستگاهی را گرفتم و تبدیل به گل شد.


قدوس در مورد احساس خود نیز گفت: فکر نمی کردم پس از اینکه با تیم باشگاهی ام مقابل آرسنال پیروز شدیم، احساس شادی بیشتری داشته باشم ولی این پیروزی بزرگتر بود.


قدوس در مورد تاکتیک تیم ملی در مورد اسپانیا و اینکه دفاعی خواهد بود یا خیر، افزود: الان فقط از پیروزی برابر مراکش لذت می بریم. باید از زمان حال لذت ببریم چرا که برای بازی مقابل اسپانیا و پرتغال زمان داریم و بعدا در موردش فکر می کنیم.


هافبک تیم ملی در مورد اینکه با توجه به گل دقایق پایانی نتیجه می توانست بدون گل تمام شود، توضیح داد: ما واقعا می خواستیم این بازی را ببریم. بازی اول همیشه سخت است. مساوی خوب بود ولی ما به دنبال پیروزی بودیم. ما می خواهیم هر بازی را ببریم. در برخی موقعیت ها مراکش توپ را بیشتر از ما داشت ولی این تاکتیک ما بود.