بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیکه در مرکز انتقادات پس از اعلام تصمیم گریزمان
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 14:29
پیکه در مرکز انتقادات پس از اعلام تصمیم گریزمان
نشریات کاتالان مدعی شدند که هیئت مدیره و هواداران بارسا، پس از اعلام نظر نهایی گریزمان درباره آینده اش، به شدت از پیکه عصبانی هستند.

به گزارش "توپ 90"، گریزمان در یک مستند که توسط استودیو کاسموس فیلمبرداری و تهیه شده، نظر نهایی اش درباره آینده اش را اعلام کرد و گفت که در اتلتیکو می‌ماند. با این حال پیش از انتشار این ویدیو، بارسلونا تلاش بسیاری کرد که گریزمان را به خدمت بگیرد و مذاکرات را از چندین جهت پیش برد. با این حال تلاش‌های آبی اناری ها در این مدت به کلی با ناکامی روبرو شد.

از سوی دیگر، کمپانی پیکه تهیه کننده مستندی بوده که درباره گریزمان ساخته شده و هیئت مدیره و هواداران معتقدند او از تصمیم گریزمان اطلاع داشته و باید باشگاه را در جریان می‌گذاشت. پیکه پس از اینکه به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفت، در توئیتر نوشت:" یادآوری یک چیز....مطمئنا کسانی خواهند بود که از گریزمان انتقاد خواهند کرد چرا که این شیوه اطلاع رسانی دافعه هایی دارد ولی چیزی که مستند "تصمیم" بیش از همه شما را وادار به تعمق خواهد کرد در این است که همیشه آنچه رسانه ها شایعه می کنند واقعیت ندارند."

این اولین بار نیست که پیکه در مرکز انتقادات قرار گرفته است. سال گذشته نیز او عکسی با نیمار منتشر کرد و نوشت:" او می‌ماند" با این حال، تنها چند هفته پس از انتشار این عکس، نیمار راهی پاری سن ژرمن شد و پیکه به سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

رسانه های کاتالان از ماه نوامبر، از انتقال گریزمان به بارسا مطمئن بودند زیرا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا به آنها در این رابطه حتم داده بود. پیکه که پیشتر نیز مستندهایی با بوفون و نیمار کار کرده بود، با ساخت این مستند سعی دارد این باور را بگستراند که صحبت نهایی باید از زبان بازیکن شنیده شود و نه مطبوعات. توئیت شب گذشته او نیز در راستای همین نگرش و طرز تفکر بوده است.