بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش‌بینی تلگراف برای بازی ایران
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 14:29
پیش‌بینی تلگراف برای بازی ایران
روزنامه انگلیسی تلگراف امروز در مطلبی درباره‌ی بازی پیش روی ایران و مراکش، نگاهی به دو تیم انداخته و نتیجه‌ی بازی را پیش‌بینی کرده.

به گزارش "توپ 90"، مراکش که در رقابتهای انتخابی جام جهانی بدون شکست بوده، پیش از آغاز تورنمت یک ماه به صورت کامل در اردوی آماده‌سازی بوده و در بازی‌های دوستانه تیم قدری نشان داده. هروه رنار در آخرین روزها تیمش را به شدت تحت فشار گذاشته. مراکش در دوره‌ای ده روزه، سه بازی دوستانه برگزار کرده و پیش از بازی امروز مقابل ایران، تنها شش روز برای ریکاوری فرصت داشته. شیرهای اطلس در این سه بازی نمایش موفقی داشته و دو برد و یک تساوی بدست آوردند. آنها در آخرین بازی دوستانه‌ی خود، زیبا و مقتدر بازی کرده و استونی را 3-1 شکست دادند. مراکشی‌ها 20 سال از جام جهانی غایب بوده‌اند ولی حالا با خط دفاعی مستحکم و سبک بازی تهاجمی و سریع‌شان با اعتماد به نفس به روسیه قدم گذاشته‌اند. تلگراف به خوانندگان خود می‌گوید انتظار داشته باشند مراکش در گروه بسیار سخت B نتایجی حتی شگفت‌انگیز به دست آورد.


به عقیده‌ی تلگراف ایران به راحتی به جام جهانی راه یافته و با پیروزی 2-0 مقابل ازبکستان دومین تیمی بوده که جواز حضور در روسیه را بدست آورده. ایرانی‌ها بعد از آن آهسته و پیوسته برای جام جهانی آماده شده‌اند و در دو بازی دوستانه به میدان رفته‌اند. ایرانی‌ها در دیدار تدارکاتی خود مقابل ترکیه با اینکه مالکیت توپ را در اختیار داشتند و شوتهای بیشتری روانه‌ی دروازه‌ی حریف کردند با نتیجه‌ی 2-1 مغلوب شدند. ایرانی‌ها در بازی دوم اما نتیجه‌ی بهتری بدست آورده و لیتوانی را 1-0 شکست دادند. بازی‌ای که پشت درهای بسته انجام شد و در ایران هیجانی به پا نکرد.


کنارکشیدن نایک از ارائه‌ی کفش به ملی‌پوشان ایرانی به دلیل تحریمهای آمریکا، یکی از مواردی بود که نشان داد تیم ایران بیرون از مستطیل سبز در راه آماده‌سازی خود با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده. با اینکه بعید به نظر می‌رسد این موضوع روی بازی ایرانی‌ها تاثیر بگذارد ولی کارلوس کیروش نسبت به آن واکنش شدیدی نشان داده.


تلگراف در پایان شانس برد مراکش را حدود 1.5 برابر شانس پیروزی ایران ارزیابی کرده و پیش‌بینی کرده بازی با نتیجه‌ی 1-0 به سود مراکش به پایان برسد.