بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - ایندیانا پیسرز (بازی دوم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ریوالدو: نیمار کنار رونالدو خواهد بود نه جانشین اش
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 14:28
ریوالدو: نیمار کنار رونالدو خواهد بود نه جانشین اش
ریوالدو، اسطوره فوتبال برزیل معتقد است که نیمار جانشین رونالدو نخواهد شد بلکه برنامه رئال این است که این دو بازیکن در کنار یکدیگر بازی کنند.

به گزارش "توپ 90 "، نیمار با 222 میلیون یورو از بارسا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست ولی به نظر می‌رسد بار دیگر به یک انتقال در تابستان نزدیک باشد. رئال مادرید به شدت به دنبال جذب ستاره برزیلی است و بسیاری معتقدند برنامه رئال این است که نیمار جانشین رونالدو شود، موضوعی که ریوالدو آن را رد می‌کند.

اسطوره برزیلی در مصاحبه با اکسپرس اسپورت گفت:" البته که بارسایی ها از اینکه نیمار به رئال بپیوندد خیلی ناراحت می‌شوند. آنها از اینکه او در فرانسه حضور داشت نیز ناراحت بودند. اگر چنین موضوعی برای رئال هم اتفاق بیفتد و ستاره ای از این تیم سر از بارسا در بیاورد، مطمئنا رئالی ها هم ناراحت می‌شوند.

در حال حاضر، همه حرف‌هایی که مطرح می‌شود، گمانه زنی است. مطمئنا رئال راهی پیدا خواهد کرد که هم از نیمار و هم از رونالدو استفاده کند. رونالدو حالا 33 ساله شده، شاید بخواهد بازنشسته شود، از این بابت مطمئن نیستم و همچنین مطمئن نیستم که رئال با چنین نگرشی به دنبال جذب نیمار باشد."