بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین - فیلادلفیا ( بازی چهارم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی: بیلسا، سرمربی جدید لیدز یونایتد
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 14:28
رسمی: بیلسا، سرمربی جدید لیدز یونایتد
باشگاه لیدز یونایتد تایید کرد که مارچلو بیلسا به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده است.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی آرژانتینی با قراردادی دو ساله جانشین پل هکینگباتم خواهد شد و البته بندی در قراردادش وجود دارد که در صورت توافق، یک سال به مدت قرارداد اضافه خواهد شد.

بیلسا در این رابطه گفت:" خیلی خوشحالم که هدایت لیدز یونایتد را برعهده گرفته ام. همیشه انگیزه بالایی برای کار کردن در انگلیس داشته ام. وقتی باشگاهی با تاریخ لیدز یونایتد به من پیشنهاد داد، رد آن غیرممکن بود. از چالشی که روبرویم است هیجان زده هستم و  آماده ام تا در کنار کادر فنی ام، سخت بجنگیم و دستاوردهای فوق العاده ای داشته باشیم."

سرمربی 62 ساله یک دوره موفق در تیم ملی آرژانتین و شیلی سپری کرد و از زمانی که هکینگباتم از هدایت لیدز اخراج شده، او اصلی ترین گزینه تیم بوده است. بیلسا 62 ساله همچنین دوران موفقی با اتلتیک بیلبائو سپری کرد و با این تیم توانست به لیگ اروپا و فینال کوپا دل ری صعود کند.

آندره آ رادریتزانی، رئیس باشگاه لیدز درباره انتخاب بیلسا گفت:" خوشحالم که بیلسا و کادر فنی اش به لیدز یونایتد اضافه می‌شوند. مارچلو تجربیات بی نظری داشته و از این تجربیات برای ساخت یک فرهنگ و روحیه برد در باشگاه ما استفاده خواهد کرد."