بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اظهار نظر جالب ستاره برزیل در خصوص فرمینیو
جمعه, 25 خرداد 1397 ساعت 14:28
اظهار نظر جالب ستاره برزیل در خصوص فرمینیو
گابریل ژسوس، ستاره جوان تیم ملی برزیل می‌گوید کسب کفش طلا جام جهانی برایش مهم نیست و بیشتر بر روی موفقیت تیم ملی برزیل تمرکز دارد.

به گزارش "توپ 90" تیم ملی برزیل، پرافتخارترین تیم جهان امید دارد با اتکا به ستارگانی مانند نیمار، کوتینیو و گابریل ژسوس ششمین قهرمانی خود در جام جهانی را به دست آورد و به تاریخ‌سازی خود در جام جهانی ادامه دهد. 


در همین راستا گابریل ژسوس قبل از شروع جام جهانی برای برزیل رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و سخنان جالبی را مطرح کرد. آخرین بازیکن برزیلی که موفق شد توپ طلای جهان را کسب کند، رونالدو بود که در جام جهانی 2002 به این مهم دست یافت و حالا گابریل ژسوس یکی از شانس‌های کسب کفش طلای جهان است. مهاجم جوان تیم ملی برزیل در این رابطه گفت: تمرکز من روی بردن کفش طلا نیست بلکه به دنبال کمک به تیم ملی هستم. بازیکنان خوبی در جام حضور دارند اما نمی‌توانم بگویم چه کسانی در ذهنم هستند ولی این را می‌توانم بگویم که بازیکنان خوبی شانس بردن توپ طلا را دارند. تمرکز من روی کمک کردن به تیم ملی برزیل است؛ چه می‌خواهد با گل یا پاس گل باشد چه با تکل ! 


وی در ادامه تصریح کرد: تمرکز ما بر روی بازی تیمی است و اگر با نمایش تیمی خوبی داشته باشیم بر روی عملکرد انفرادی ما تاثیر می‌گذارد و بهتر خواهد شد. 


ژسوس در خصوص حضور فرمینیو به عنوان رقیب وی در ترکیب تیم ملی برزیل خاطرنشان کرد:


وجود دو مهاجم در ترکیب اصلی تیم خیلی به برزیل کمک می‌کند. بین من و فرمینیو رقابت خوب و سالمی به وجود می‎‌آید که این یک فرصت برای هر دو ماست. بنابراین از این که فرمینیو در ترکیب ما هست خیلی خوشحالم.