بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اقدامات عجیب گریزمان در اعلام تصمیم نهایی
پنجشنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 15:26
اقدامات عجیب گریزمان در اعلام تصمیم نهایی
آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکومادرید اقدامات عجیبی برای مشخص شدن آینده اش انجام داده است.

به گزارش "توپ 90"، گریزمان در طول هفته اخیر، دو بار اعلام کرده که تصمیمش را گرفته ولی هر دو بار از اعلام تصمیمش مبنی بر اینکه آیا در اتلتیکو خواهد ماند و یا به بارسا خواهد پیوست، طفره رفته است. با این حال به نظر می‌رسد او برنامه های فراتر از طفره رفتن در کنفرانس‌های خبری و منتظر گذاشتن هواداران در سر داشته است.

دقایقی پیش، کادنا کوپ ویدیویی تقطیع شده از گریزمان منتشر کرد که در آن، به موضوع تمدید قراردادش اشاره دارد. او در این ویدیو که در خانه اش در مادرید ضبط شده می‌گوید:" صحبت‌های زیادی درباره اینکه آیا من خواهم رفت، خواهم ماند، چقدر حقوق می‌گیرم، از چقدر پول صرف نظر کرده ام  و ... شنیده اید ولی واقعیت چیزیست که می‌خواهم به شما بگویم.... ."

این ویدیو، درست در لحظه ای که گریزمان قصد دارد تصمیم نهایی اش را بگوید قطع می‌شود. بسیاری معتقدند که گریزمان دو نسخه از این ویدیو ضبط کرده که در یکی از آنها می‌گوید در اتلتیکو خواهم ماند و در دیگر ویدیو اعلام می‌کند که راهی بارسلونا خواهد شد که با توجه به تصمیمش در لحظه ی انتشار، ویدیویی را منتشر کند که با تصمیم او تطابق دارد.

فرانس فوتبال اعلام کرده که نظر نهایی گریزمان، امروز اعلام خواهد شد و او در اتلتیکو ماندنی می‌شود. با این حال بسیاری از کارشناسان معتقدند که گریزمان، بیش از حد به این موضوع پرداخته و شاید به اندازه ای که خود او تصور می‌کند، موضوع پیوستنش به بارسا و یا ماندنش در اتلتیکو، با توجه به شروع جام جهانی اهمیت چندانی برای فوتبال دوستان نداشته باشد.