بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال پورتلند بلیزرز - دیترویت پیستونز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خبر خوش برای آلمانی‌ها: بازگشت اوزیل به تمرینات
چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 14:36
خبر خوش برای آلمانی‌ها: بازگشت اوزیل به تمرینات
مسوت اوزیل، ستاره تیم ملی آلمان به تمرینات گروهی این تیم اضافه شد.

به گزارش "توپ 90"، اوزیل در دیدار دوستانه تیمش مقابل اتریش برای آماده سازی جام جهانی دچار مصدومیت شده بود. هافبک آلمانی در تمریناتی که امروز در کمپ تمرینی آلمان برگزار شد، به همراه دیگر هم تیمی‌هایش حضور یافت و بدون مشکل تمرین کرد تا از نگرانی ها از بابت آمادگی او برای جام جهانی کاسته شود.

در روز دوم ژوئن، تیم ملی آلمان به مصاف اتریش رفت که با نتیجه 2-1 مقابل این تیم شکست خورد. تک گل آلمان در آن دیدار را مسوت اوزیل به ثمر رساند و در دقیقه 42 بازی، پس از برخوردی که با بازیکن حریف داشت، از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شد ولی تا نیمه دوم بازی کرد. او در نهایت، در دقیقه 76 دیگر کشش بازی کردن نداشت و تعویض شد. او دیدار دوستانه مقابل عربستان سعودی که با پیروزی 2-1 آلمان همراه بود را نیز از دست داد و تا به امروز به صورت انفرادی تمرین می‌کرد.

با بازگشت او به تمرینات گروهی آلمان، نگرانی در مورد حضور ستاره آرسنال در جام جهانی کمرنگ شده و انتظار می‌رود او مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار اول آلمان مقابل مکزیک نداشته باشد.

اوزیل در جام جهانی 2010 اولین تجربه حضورش در این رقابت ها را به دست آورد و سپس در جام جهانی 2014، موفق شد به همراه آلمان قهرمان جام شود. او در 90 بازی ملی، 23 گل به ثمر رسانده و 40 پاس گل برای هم تیمی‌هایش ارسال کرده است. آلمان در جام جهانی امسال با مکزیک، سوئد و کره جنوبی هم گروه شده است.