بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شوخی‌های همیشگی و صمیمی ملی‌پوشان (عکس)
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 23:12
شوخی‌های همیشگی و صمیمی ملی‌پوشان (عکس)
در فاصله سه روز مانده تا اولین دیدار تیم ملی ایران در جام جهانی، روحیه ملی پوشان ایران بسیار مناسب به نظر می رسد.

به گزارش "توپ 90"، ملی پوشان تیم ملی ایران امروز هم از ساعت 5 به وقت محلی تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش آغاز کردند و در ابتدای تمرین با رسانه ها نیز به گفتگو پرداختند.


معمولا روال تمرینات تیم ملی اینگونه است که در 15 دقیقه ابتدایی که خبرنگاران و عکاسان حضور دارند، بازیکنان به انجام آیتم های نه چندان جدی مثل نگه داشتن توپ روی هوا می پردازند و بازیکنی که نتواند توپ را به نفر موردنظرش برساند، از سوی دیگر اعضای حاضر در تمرین جریمه می شود.


دقایق ابتدایی تمرین امروز نیز از این داستان مستثنی نبود و شاگردان کی روش که همواره صمیمیت و البته نظم بسیار خوبی در تمرینات دارند، در فاصله 3 روز مانده به جام جهانی نشان دادند که هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ بدنی آماده رویارویی با تیم های قدرتمند حاضر در گروه دوم مسابقات هستند.


البته پس از خروج خبرنگاران و عکاسان آیتم های تمرینی حالت جدی به خود می گیرد و بی شک از خنده هایی که اینطور از قاب دوربین "امیرحسین خیرخواه" ثبت شده، خبری نخواهد بود و بازیکنان تمام تمرکز خود را روی انجام درست تمرینات طراحی شده خواهند گذاشت تا نمایش بهتری در جام جهانی داشته باشند.