بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دیدگاه های جالب لوپتگی در مورد رونالدو
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 23:10
دیدگاه های جالب لوپتگی در مورد رونالدو
جولن لوپتگی از یک ماه دیگر هدایت رئال را بر عهده خواهد گرفت و در همین ابتدا با معضل شایعات جدایی رونالدو روبرو است.

به گزارش "توپ 90"، هفته هاست که گفته می شود رونالدو با رئیس رئال به مشکل برخورد کرده و قصد جدایی دارد. حتی شب گذشته در ال چیرینگیتو ادعا شد که او از دو باشگاه بزرگ دنیا نیز پیشنهادات خوبی دریافت کرده است.

لوپتگی که امروز به عنوان جانشین زیدان در رئال معرفی شد، بدون شک تمایلی به از دست دادن بهترین ستاره خود ندارد و تمام تلاشش را برای حفظ فوق ستاره پرتغالی خواهد کرد.

جالب اینکه جمعه پیش رو، لوپتگی در قالب سرمربی تیم ملی اسپانیا باید با تیم ملی پرتغال در جام جهانی روبرو شود و مصاف حساسی با یاران رونالدو خواهد داشت.

اما دیدگاه لوپتگی در مورد رونالدو چگونه است؟ او در مصاحبه ای که روز گذشته با tve داشت در مورد رونالدو گفت:« او یک بازیکن جاودانه در تاریخ فوتبال است. او کاپیتان پرتغال است و با این تیم قهرمان اروپا شده است. آینده رونالدو؟ این سوال را نباید از من بپرسید.»

کمی پیشتر نیز او در پاسخ به سوالی در مورد رونالدو گفته بود:« بیش از هر بازیکنی او را تحسین کرده ام. رونالدو در عصر مسی توانسته با او سایه به سایه حرکت کرده و عناوین فردی و تیمی زیادی را از چنگش خارج کند. او یک جنگجوی خارق العاده است و از تمرین کردن خسته نمی شود. انضباط و حرفه ای بودن او مثال زدنی است. از لحاظ ذهنی، رونالدو برتر از همه است و سال هاست که شماره یک رئال مادرید محسوب می شود.»

به نظر می رسد که رونالدو نمی تواند و نباید از انتخاب لوپتگی به عنوان سرمربی رئال ناراضی باشد.