بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

از خریداران واقعی سپیدرود استقبال می شود
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 17:15
از خریداران واقعی سپیدرود استقبال می شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان می گوید کسی که بتواند شرایط خوب و مطلوبی برای سپیدرود ایجاد کند مالک اصلی این تیم است و از آن استقبال می کنیم. 

 به گزارش "توپ 90"، مریم بخشی در مورد بحث مالکیتی باشگاه سپیدرود اظهار داشت: فرصت زیادی به تن زاده مالک فعلی سپیدرود برای اجرای تعهدات مالی  باشگاه دادیم که متاسفانه عملی نشد.


وی با اشاره به اینکه ما مشکلی با مالک فعلی باشگاه سپیدرود یا خریداران دیگر نداریم افزود: از نظر ما کسی که بتواند شرایط مالی خوب و مطلوبی برای سپیدرود ایجاد کند مالک اصلی این تیم است و از آن استقبال می کنیم.


مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: خریدارانی برای این تیم اعلام آمادگی کرده اند و از خریداران واقعی و تضمینی که بتوانند شرایط بهتری برای سپیدرود ایجاد کنند استقبال می کنیم و با تمام توان تغییرات را صورت می دهیم.


مریم بخشی افزود: با توجه به زمان کم باقی مانده و حواشی ایجاد شده، همه مردم و مسئولان نگران وضعیت تیم هستند و هرچه سریعتر تکلیف تیم را مشخص خواهیم کرد.


وی با بیان اینکه از آنجاییکه وظیفه خود می دانستیم که بخش خصوصی و سرمایه گذاران در ورزش را حمایت کنیم بیان داشت: به خوبی این وظیفه را انجام داده ایم، اما تا جاییکه به ورزش لطمه ای وارد نشود.